Ogłoszenia

220,00 PLN
Kontakt z ogłoszeniodawcą
REKLAMA

Apartament widok na morze,lux, hotel Velaves,Władysławowo

Dodane: 2017-04-08 11:58, przez www.apartamentyhel.com
Apartament widok na morze,lux, hotel Velaves,Władysławowo
Apartament widok na morze,lux, hotel Velaves,Władysławowo - Zdjęcie 1 Apartament widok na morze,lux, hotel Velaves,Władysławowo - Zdjęcie 2 Apartament widok na morze,lux, hotel Velaves,Władysławowo - Zdjęcie 3 Apartament widok na morze,lux, hotel Velaves,Władysławowo - Zdjęcie 4 Apartament widok na morze,lux, hotel Velaves,Władysławowo - Zdjęcie 5
Telefon: 501 293 556
Lokalizacja: Władysławowo
Kategoria: Hotele, pensjonaty

Treść ogłoszenia

Dwupokojowy apartament z widokiem na morze w hotelu Velaves SPA&RESORT we Władysławowie.

Apartament w kompleksie hotelowym Velaves SPA&RESORT, dwupokojowy na ostatnim, IV piętrze z dużym tarasem w Hotelu Velaves SPA.
50 m przy szerokiej plaży Władysławowa.
SPA
Apartament 2 pokojowy: salon, sypialnia, ponadto aneks kuchenny w pełni wyposażony, łazienka, taras.
Odpowiedni dla 4-5 osób.

Cena w obecnym okresie od 200 zł do 260 zł /doba za apartament w zależności od długości pobytu.
Cena standardowa w ciągu roku od 200 zł do 600 zł/ doba za apartament w zależności od sezonu i długości pobytu. Cena obejmuje zakwaterowanie do 5 osób oraz korzystanie z miejsca postojowego w hali garażowej. Przy dłuższych okresach najmu indywidualnie negocjujemy ceny. Korzystanie ze strefy rekreacyjnej i SPA płatne w recepcji hotelu. Doba w apartamencie trwa od godz 14.00 do godz 11.00.

Serdecznie zapraszamy również do innych naszych apartamentów: w Kołobrzegu - Arka Medical SPA**** oraz w Jastarni - Dom Zdrojowy SPA**** Po więcej informacji na temat samego Hotelu zapraszamy na http://www.maloves.pl/
Jesteśmy na Facebooku! - https://www.facebook.com/apartamentyhelcom/ - Polub nas! Znajdź na profilu aktualne last minuty i promocje:)


Serdecznie zapraszamy do kontaktu:
apartamentyhel@o2.pl
+48 501-293-556
http://www.apartamentyhel.com

Wyświetleń: 56
Ta strona korzysta z plików cookies. Parametry ich działania możesz ustawić w swojej przeglądarce. Więcej na ten temat możesz zobaczyć [ tutaj ].
X