Ogłoszenia

1,00 PLN
Kontakt z ogłoszeniodawcą
REKLAMA

Artykuły plastyczne

Dodane: 2016-10-12 10:31, przez Tomasz
Artykuły plastyczne
Telefon: 516 075 570
Lokalizacja: Kraków
Kategoria: Artykuły szkolne

Treść ogłoszenia

Zapraszamy Państwa do świata artystycznego piękna. W naszym sklepie znajdziecie Państwo ogrom nowych produktów niezbędnych do kreacji własnych projektów artystycznych. Poza tym gdy jest potrzeba to sugerujemy jak wystartować tym klientom, którzy pragną zacząć zabawę artystyczną. Zapraszamy do naszego sklepu http://www.plastyczny-sklep.com.pl

Zadbaliśmy o to, aby podział kategorii w sklepie był jak najbardziej klarowny poprzez zastosowanie pogrupowania produktów w tematyczne kategorie. Współpracujemy z wyjątkowymi firmami, których doświadczenie i wysoki poziom został osiągnięty w przeciągu wielu lat działalności.

Nieustannie zwiększamy asortyment, a wiele produktów posiadamy w promocji. Z tego powodu otrzymujemy od Państwa coraz więcej pochwał za nasz sklep plastyczny. Pasja połączona z przedsiębiorczością sprawiła, że po dokładnych przygotowaniach, cel powstania naszej działalności został zrealizowany. Co powinien prezentować czołowy sklep z artykułami plastycznymi? Bez dwóch zdań duży wybór towarów. I my to zapewniamy. Poza tym niskie ceny dla kupujących. Ten też warunek jest zapewniony, a do tego podwójnie! Po pierwsze bazowe ceny towaru są bardzo atrakcyjne, a po drugie - dla większych zamówień zapewniamy atrakcyjne rabaty. Jak również stałym nabywcom gwarantujemy bardzo dobre upusty w zakupach.

Z przyjemnością wskażemy najlepszy wybór. Produkty oferujemy w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy wielką gamę: farby artystyczne, przybory kreślarskie, farby do twarzy, szkicowniki, bloki, pędzle, palety, podobrazia malarskie, kleje, kredki, szpachle, sztalugi, tuby malarskie, werniksy. Sprzedawane w sklepie produkty można również kupić na Allegro.

Wyświetleń: 145
Ta strona korzysta z plików cookies. Parametry ich działania możesz ustawić w swojej przeglądarce. Więcej na ten temat możesz zobaczyć [ tutaj ].
X