Ogłoszenia

120,00 PLN
Kontakt z ogłoszeniodawcą
REKLAMA

Bamp Zabawka edukacyjna

Dodane: 2015-04-10 22:21, przez Elżbieta
Bamp Zabawka edukacyjna
Bamp Zabawka edukacyjna - Zdjęcie 1 Bamp Zabawka edukacyjna - Zdjęcie 2 Bamp Zabawka edukacyjna - Zdjęcie 3 Bamp Zabawka edukacyjna - Zdjęcie 4
Telefon: 724 200 030
Lokalizacja: Góra
Kategoria: Zabawki

Treść ogłoszenia

Bamp Zabawka edukacyjna
1000 elementów – 190,00zł
500 elementów – cena 120,00zł
300 elementów - cena 65,00zł
Jedyna tego typu zabawka w Europie!
Teraz możesz poznać zabawkę, która sprawi, że twoje dziecko się nią zafascynuje. Brzdąc nie tylko rozwinie swoją wyobraźnie przestrzenną ale i tanim kosztem zbuduje budowle swoich marzeń.
Zabawka składa się z plastykowych patyczków długości 20 cm oraz krzyżyczków do montowania budowli w całość.
Dziecko może bawić się samo lub zawołać do pomocy swoich przyjaciół. Może wziąć Bampa gdziekolwiek zechce, ponieważ zmieści się łatwo w reklamówce i jest bardzo lekki.
Bamp pomoże twojemu dziecku tworzyć figury przestrzenne, a więc łatwiej przyjdzie mu zrozumieć geometrię. A co gdyby wyrósł z niego architekt?
Bamp - jest to układanka przestrzenna składająca się z kolorowych plastikowych rurek i opatentowanych łączników, służąca do budowy różnorodnych konstrukcji trójwymiarowych. Niepowtarzalne rozwiązanie pozwala na tworzenie dowolnej ilości figur przestrzennych.
To unikatowy pomysł na zabawy edukacyjne w przedszkolu, szkole i domu.
Bamp cieszy się dużą popularnością wśród dzieci i ich rodziców dbających o rozwój sprawności intelektualnych i manualnych swoich pociech.
Bamp posiada atesty i pozytywne opinie psychologów.
Nadaje się do korzystania już od trzeciego roku życia dziecka. Zabawka jest bezpieczna, estetyczna, prosta w użyciu i lekka.
Kontakt:
e-mail : sklep@life-star.pl
Tel.724 200 030
www.life-star.pl

Wyświetleń: 414
Ta strona korzysta z plików cookies. Parametry ich działania możesz ustawić w swojej przeglądarce. Więcej na ten temat możesz zobaczyć [ tutaj ].
X