Ogłoszenia

Zapytaj o cenę PLN
Kontakt z ogłoszeniodawcą
REKLAMA

Bezpieczne i wygodne wsparcie dla biur rachunkowych

Dodane: 2015-07-07 09:23, przez dGCS.NET
Bezpieczne i wygodne wsparcie dla biur rachunkowych
Bezpieczne i wygodne wsparcie dla biur rachunkowych  - Zdjęcie 1 Bezpieczne i wygodne wsparcie dla biur rachunkowych  - Zdjęcie 2
Telefon: 509688690
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Kategoria: Pozostałe usługi

Treść ogłoszenia

Jeśli ciągle narzekasz na późne otrzymywanie dokumentów, ciągłe pomyłki w wysyłanych powiadomieniach o podatkach lub ciągłą konieczność odbierania i udzielania informacji na temat kondycji obsługiwanej firmy, mamy dla Ciebie rozwiązanie.

Platforma internetowa na stronie www.mojksiegowy24.pl sprawi, że prowadzenie biura rachunkowego stanie się przyjemniejsze i bezstresowe.

MójKsięgowy24 jest łatwą w użytkowaniu aplikacją z czego cieszy się wielu naszych klientów. Daje możliwość stania się bardziej atrakcyjnym dla potencjalnych klientów porzez poszerzenie swoich usług o:
udostępnienie klientowi fakturowania;
podgląd klientowi do jego wyników 24/7;
szybkie powiadomienia sms i mail o podatkach i ZUS;
brak konieczności dowozu dokumentów do biura - powstała aplikacja na smartfona do szybkiego skanowania i przesyłania dokumentów dla biura.

Jakie korzyści ma z tego biuro? Otóż:
jest bardziej atrakcyjne dla potencjalnych klientów;
otrzymuje wcześniej dokumenty od klientów, przez co praca rozkładana jest równomiernie w miesiącu;
nie ma już zagrożenia pomyłek w powiadomieniach do klienta;
Szereg wielu innych korzyści można sprawdzić odwiedzając stronę www.mojksiegowy24.pl, gdzie można obejrzeć wersję demonstracyjną.

Dodatkowo jest możliwość pozyskania darmowego miesięcznego dostępu, w którym to można przetestować w swoim biurze taką aplikację. Wystarczy na stronie www.mojksiegowy24.pl wejść w zakładkę “dla biur” i poniżej na samym dole znajduje się formularz kontaktowy do nas.

Kontakt: 509 688 690.

Wyświetleń: 129
Ta strona korzysta z plików cookies. Parametry ich działania możesz ustawić w swojej przeglądarce. Więcej na ten temat możesz zobaczyć [ tutaj ].
X