Ogłoszenia

Zapytaj o cenę PLN
Kontakt z ogłoszeniodawcą
REKLAMA

Za Rozbiórkę Kamienicy oddam darmo cegły,drewno.elem.Metal.

Dodane: 2017-05-03 10:56, przez Piotr
Za Rozbiórkę Kamienicy oddam darmo cegły,drewno.elem.Metal.
Telefon: 733556004
Lokalizacja: Głogówek
Kategoria: Wyposażenie

Treść ogłoszenia

Potrzebujesz Cegły,Drewno dobrze trafiłeś !!! Obecnie na składach już brakuje cegieł,Wiosną będą Bardzo drogie możesz sprawdzić analizy rynkowe U nas masz za darmo !!!
Za rozbiórkę Kamienicy po Niemieckiej o wym.170 m2 1-piętrowej z poddaszem oddam darmo za rozbiórkę Cegły dobrej jakości.Przedwojenna Niemiecka dobra jakość dodatkowo do pozyskania Dużo drewna;- belki ,deski dachowe stropowe , podłogowe ,schody drewniane,okna.. drzwi części metalowe, kraty ,gruz i inne elementy wyposażenia Osoby zainteresowane proszę o kontakt Piotr. pon-piątek od 8-13 lub email zainteresowanym prześlę dodatkowe zdjęcia i szczegółowy opis Kamienica była zapisana w rejestrze zabytków Jako obiekt zabytkowy Obecnie jest zezwolenie konserwatora zabytków na rozbiórkę Są wszystkie zezwolenia !!! Kamienica w woj.Opolskim Z rozbiórki cegły i drewna wystarczy ci na postawienie domku, dużego garażu,warsztatu lub innego obiektu gospodarczego Wiekowe cegły można wykorzystać do wystroju ścian,renowacji zabytkowych obiektów,ogrodzeń, itp. Cegły te oddają oryginalny wiekowy klimat Drewno ;w tym belki stropowe,deski podłogowe,okna,schody można wykorzystać jako budowlane,opałowe lub odsprzedać /duża ilość/ Podobnie elementy metalowe Wszystko dla pomysłowej osoby lub firmy Jest duże zainteresowanie na cegły z rozbiórki na paletach ! Wszelkie formy do uzgodnienia i negocjacji Możliwość dofinansowania do maszyn i urządzeń rozbiórkowych oraz transportu pozyskanych materiałów na teren całego kraju Lub mogę udostępnić profesjonalne Rusztowanie na cały dom po długości i wysokości z siatką zabezpieczającą wraz z montażem i demontażem rusztowania lub Dofinansowanie za robociznę Wszelkie formy do negocjacji

Wyświetleń: 85
Ta strona korzysta z plików cookies. Parametry ich działania możesz ustawić w swojej przeglądarce. Więcej na ten temat możesz zobaczyć [ tutaj ].
X