Ogłoszenia

Zapytaj o cenę PLN
Kontakt z ogłoszeniodawcą
REKLAMA

CENTRUM DIETETYKI STOSOWANEJ BIAŁYSTOK NOWY ADRES WIZYTY DOMOWE

Dodane: 2016-12-28 15:00, przez Poradnia CDS
CENTRUM DIETETYKI STOSOWANEJ BIAŁYSTOK NOWY ADRES WIZYTY DOMOWE
Telefon: 792930144
Lokalizacja: Białystok
Kategoria: Zdrowie i uroda

Treść ogłoszenia

Skuteczność diet odchudzających opracowywanych przez dietetyków z Centrum Dietetyki Stosowanej polega na uwzględnianiu potrzeb Pacjentów oraz dopasowaniu diety do stylu życia Pacjenta. Każda dieta odchudzająca uwzględnia najnowsze osiągnięcia nauki w zakresie zdrowego żywienia oraz praktyczne aspekty diety tj. dostępność produktów w sklepie, brak konieczności przygotowywania oddzielnych posiłków dla reszty domowników czy możliwość zmiany jadłospisu dzięki konsultacjom przez Internet.
Wizyty w Centrum Dietetyki Stosowanej odbywają się w przyjemnej atmosferze, Pacjentom poświęcamy maksymalnie dużo czasu i uwagi. Nasza poradnia przystosowana jest do potrzeb osób niepełnosprawnych. W przypadku braku możliwości pojawienia się w przychodni realizujemy wizyty domowe z dojazdem do Pacjenta. Każda wizyta w poradni odchudzającej CDS obejmuje analizę składu ciała, ocenę postępów w odchudzaniu oraz możliwość zmiany jadłospisu co znacznie podnosi skuteczność stosowanej diety.
Poradnia dietetyczna Centrum Dietetyki Stosowanej od 1 stycznia 2017r. zmieniła swoją siedzibę. Nowa lokalizacja poradni znajduje się przy ul. Św. Andrzeja Boboli 1 jedynie 10 minut od centrum miasta, z wygodnym dojazdem komunikacja miejską oraz bezpłatnym parkingiem dla Pacjentów. Wszelkie pozostałe dane kontaktowe nie uległy zmianie. Rejestracja wizyt odbywa się pod numerem 792 930 144 lub online za pośrednictwem formularza na stronie www.cds-dieta.pl. Dietetycy Centrum Dietetyki Stosowanej chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania oraz zapoznają Państwa z ofertą poradni.

Wyświetleń: 53
Ta strona korzysta z plików cookies. Parametry ich działania możesz ustawić w swojej przeglądarce. Więcej na ten temat możesz zobaczyć [ tutaj ].
X