Ogłoszenia

Zapytaj o cenę PLN
Kontakt z ogłoszeniodawcą
REKLAMA

Cudny burasek, czyli 100% kota w kocie marzy o własnym domu!

Dodane: 2017-10-10 17:09, przez
Cudny burasek, czyli 100% kota w kocie marzy o własnym domu!
Cudny burasek, czyli 100% kota w kocie marzy o własnym domu! - Zdjęcie 1 Cudny burasek, czyli 100% kota w kocie marzy o własnym domu! - Zdjęcie 2 Cudny burasek, czyli 100% kota w kocie marzy o własnym domu! - Zdjęcie 3 Cudny burasek, czyli 100% kota w kocie marzy o własnym domu! - Zdjęcie 4 Cudny burasek, czyli 100% kota w kocie marzy o własnym domu! - Zdjęcie 5
Telefon: 608348950
Lokalizacja: Rzeszów
Kategoria: Zaginione i znalezione

Treść ogłoszenia

Maurycy to super fajny, bury duży kocurek. Jest wykastrowany, odrobaczony, zaszczepiony. I zdrowy (ma zrobione testy na choroby wirusowe FeLV/FIV, oba ujemne), posiada własną książeczkę zdrowia. Pięknie korzysta z kuwety i jest grzeczny. Ma ok. 2-3 lata, na tyle ocenił go weterynarz, ale bawi się jak młody kociak, więc może jest nawet młodszy.

Kocurek mieszkał na ulicy, nie wiadomo dlaczego tam się znalazł, to ewidentnie domowy kot. W momencie zabrania go stamtąd był w złym stanie, głodny, wychudzony, pełno różnych strupów na ciele, widać że zupełnie nie radził sobie na wolności. Być może jest ofiarą niezabezpieczonego okna czy balkonu, bo ma złamany mostek, a weterynarz twierdzi, że taki uraz powstaje przy upadku kota z dużej wysokości. Ale uraz jest już stary, kot z tym złamaniem musiał sobie radzić sam, był to wielki ból. W tej chwili już go nie boli, Mauryś jest całkowicie sprawny, biega i skacze, jedynie przy braniu go na ręce pod skórą jest wyczuwalna źle zrośnięta kość.

Maurycy aktualnie przebywa w awaryjnym domu tymczasowym i szuka swojego własnego domu na zawsze. Jet bardzo szczęśliwy w mieszkaniu, nigdzie nie chce już wychodzić, on aż za dobrze wie co to bezdomność. Dlatego szuka domu nie wychodzącego z zabezpieczonymi oknami/balkonem, żeby już nigdy nie przydarzył mu się podobny wypadek. Może mieszkać jako jedynak albo z jakimś drugim młodym kocurkiem.

Kotek przebywa w Rzeszowie, przed adopcją wymagana jest wizyta przed adopcyjna i podpisanie umowy adopcyjnej.

Wyświetleń: 10
Ta strona korzysta z plików cookies. Parametry ich działania możesz ustawić w swojej przeglądarce. Więcej na ten temat możesz zobaczyć [ tutaj ].
X