Ogłoszenia

Zapytaj o cenę PLN
Kontakt z ogłoszeniodawcą
REKLAMA

Diety weterynaryjne dla psów i kotów

Dodane: 2018-02-13 13:15, przez
Diety weterynaryjne dla psów i kotów
Telefon: 533331988
Lokalizacja: Gdańsk
Kategoria: Weterynaria i pielęgnacja

Treść ogłoszenia

Weterynek to sklep on-line sprzedający najlepszej jakości karmy dla psów, kotów, ptaków i gryzoni – za pomocą współpracy z wieloma docenionymi producentami przedstawia kompletną gamę karm dopasowanych do różnorodnych potrzeb żywieniowych zwierzaków.

W sklepie kupić można karmy typowe i karmy na diety weterynaryjne, które są polecane wówczas, kiedy zwierzę potrzebuje specjalnego wsparcia w trakcie choroby. Dzięki karmom tego rodzaju może utrzymać dobrą formę oraz pozbyć się objawów. Karmy dostarczane są jako suche i mokre, prócz tego dostępne są świetne przysmaki. Są to w głównej mierze artykuły takich producentów jak Versele Laga, Royal Canin, Hill’s bądź Lara. Z wyjątkiem karm sklep oferuje dodatkowo suplementy diety dla zwierzaków, żwirki, szampony.

W razie potrzeby pracownicy służą asystą w znalezieniu najlepszych karm. Sklep Weterynek gwarantuje natychmiastową dostawę do konsumenta – już od 95 złotych przewóz jest całkowicie bezpłatny. Zachęcamy serdecznie wszelkich właścicieli zwierzaków do sprawdzenia sklepu Weterynek!

Kontakt:
Diety weterynaryjne dla psów i kotów
ul. Bitwy Oliwskiej 28
80-339 Gdańsk
+48 533 331 988
url: http://www.weterynek.pl/diety-weterynaryjne
e-mail: sklep@weterynek.pl

Wyświetleń: 10
Ta strona korzysta z plików cookies. Parametry ich działania możesz ustawić w swojej przeglądarce. Więcej na ten temat możesz zobaczyć [ tutaj ].
X