Ogłoszenia

800 000,00 PLN
Kontakt z ogłoszeniodawcą
REKLAMA

dom z oczkiem wodnym w zielonej cichej okolicy

Dodane: 2017-03-28 09:01, przez Czesław Gałuszka
dom z oczkiem wodnym w zielonej cichej okolicy
dom z oczkiem wodnym w zielonej cichej okolicy - Zdjęcie 1 dom z oczkiem wodnym w zielonej cichej okolicy - Zdjęcie 2 dom z oczkiem wodnym w zielonej cichej okolicy - Zdjęcie 3 dom z oczkiem wodnym w zielonej cichej okolicy - Zdjęcie 4 dom z oczkiem wodnym w zielonej cichej okolicy - Zdjęcie 5
Telefon: 601424042
Lokalizacja: Katowice
Kategoria: Nieruchomości

Treść ogłoszenia

Szanowni Państwo,
Oferuję na sprzedaż dom położony w cichej zielonej dzielnicy Katowic. Dom zlokalizowany przy drodze asfaltowej w niedalekim sąsiedztwie od innych zabudowań.W pobliżu duża ilość sklepów, blisko przystanku autobusowego. Atutem nieruchomości jest monitoring połączony z alarmem oraz automatyczny system nawadniania ogrodu, jak również klimatyzacja, video domofon. W ogrodzie znajduje się altana wolnostojący grill oraz oczko wodne połączone z kaskadą ułożoną z naturalnego kamienia . Oferowany przeze mnie dom sprzedaję włącznie z częścią wyposażenia. Wszystkich zainteresowanych zapraszam do obejrzenia posesji .

Katowice - Podlesie ul. Krokusów 19

Więcej informacji pod numerem telefonu : 32/254 69 08 ( w godz. od 9 - 15 ) lub 601 42 40 42Wyświetleń: 44
Ta strona korzysta z plików cookies. Parametry ich działania możesz ustawić w swojej przeglądarce. Więcej na ten temat możesz zobaczyć [ tutaj ].
X