Ogłoszenia

350,00 PLN
Kontakt z ogłoszeniodawcą
REKLAMA

Duże domy letniskowe w Jarosławcu

Dodane: 2016-10-28 11:04, przez Agnieszka
Duże domy letniskowe w Jarosławcu
Duże domy letniskowe w Jarosławcu - Zdjęcie 1 Duże domy letniskowe w Jarosławcu - Zdjęcie 2 Duże domy letniskowe w Jarosławcu - Zdjęcie 3 Duże domy letniskowe w Jarosławcu - Zdjęcie 4
Telefon: 608 689 494
Lokalizacja: Sławno
Kategoria: Hotele, pensjonaty

Treść ogłoszenia

Serdecznie zachęcam do odwiedzin w morskiej miejscowości Jarosławiec. Gwarantujemy komfortowe ferie w drewnianych domkach letniskowych. Oferujemy 3 przestronne domy letniskowe w Jarosławcu. Szczegóły na naszej stronie www.smrekowaosada.pl tel. 608 689 494

Każdy element naszych domków jest drobiazgowo przeanalizowany i szczegółowo przygotowany. W trosce o zatrzymanie naturalnych walorów drewna domki zrobione zostały w 100% z bali świerku górskiego, omszone oryginalną skrętką ręcznie utykaną. Domy upiększają okiennice, z których każda jest ręcznie wykonana.
Do zabezpieczenia drewna użyliśmy wyłącznie naturalnych woskoolejów. Dach pokryty został strukturą podobną do gontu. Od środka budynki nie są pomalowane. Drzwi i elewacje są naturalne, a podłoga woskowana.

Wielka parcela jest kompletnie zabezpieczona płotem, z możliwością zaparkowania pojazdu.
Do brzegu naszego morza jest bardzo blisko. Każdy z domów jest idealny dla sześcio- osobowej rodziny kochającej spokój, komfort, wygodę i luksus.
Budynki są kompletnie wyposażone: akcesoria kuchenne, ekwipunek plażowy, zabawki dla dzieci, pościele.

Jarosławiec jest to bardzo stara rybacka miejscowość z pięknymi zachodami słońca i szczególnym klimatem. Badania czystości wód na centralnym wybrzeżu naszego kraju zakwalifikowały Jarosławiec do najwyższej klasy czystości wody.

Miejscowość otoczona jest lasami, w jakich przeważa: sosna czarna, modrzew, daglezja. W samym Jarosławcu oraz w okolicy znaleźć można sporo atrakcji, między innymi takie jak: aquapark, latarnia morska, jezioro, hotel spa, przystań rybacka (świeże ryby), prom wycieczkowy, szlaki rowerowe, Dolina Charlotty, Słowiński Park Narodowy. Na naszej witrynie znajdziecie trochę słów o naszym zamiłowaniu do drewnianych chatek, wzmianki o atrakcjach Jarosławca i najbliższych obszarów z odnośnikami do stron, opisy domów, szczegółową galerię fotografii z opisami, kontakt, dojazd i cennik.

Wyświetleń: 101
Ta strona korzysta z plików cookies. Parametry ich działania możesz ustawić w swojej przeglądarce. Więcej na ten temat możesz zobaczyć [ tutaj ].
X