Ogłoszenia

Zapytaj o cenę PLN
Kontakt z ogłoszeniodawcą
REKLAMA

Duży burasek, kwitesencja kociej urody marzy o własnym domu

Dodane: 2018-01-21 22:11, przez
Duży burasek, kwitesencja kociej urody marzy o własnym domu
Duży burasek, kwitesencja kociej urody marzy o własnym domu - Zdjęcie 1 Duży burasek, kwitesencja kociej urody marzy o własnym domu - Zdjęcie 2 Duży burasek, kwitesencja kociej urody marzy o własnym domu - Zdjęcie 3 Duży burasek, kwitesencja kociej urody marzy o własnym domu - Zdjęcie 4 Duży burasek, kwitesencja kociej urody marzy o własnym domu - Zdjęcie 5
Telefon: 608348950
Lokalizacja: Kraków
Kategoria: Zwierzęta

Treść ogłoszenia

Maurycy to duży bury kocurek. Jest wykastrowany, odrobaczony, zaszczepiony. I zdrowy (ma zrobione testy na choroby wirusowe FeLV/FIV, oba ujemne), posiada własną książeczkę zdrowia. Pięknie korzysta z kuwety i jest grzeczny. Ma ok. 2-3 lata, na tyle ocenił go weterynarz, ale bawi się jak młody kociak, więc może jest nawet młodszy.

Kocurek mieszkał na ulicy, nie wiadomo dlaczego tam się znalazł, bo to ewidentnie domowy kot. W momencie zabrania go stamtąd był w złym stanie, zagłodzony, wychudzony, widać że zupełnie nie radził sobie na wolności. Być może jest ofiarą niezabezpieczonego okna czy balkonu, bo ma złamany mostek, a weterynarz twierdzi, że taki uraz powstaje przy upadku kota z dużej wysokości. Uraz jest już stary, kot z tym złamaniem musiał sobie radzić sam, był to wielki ból. Ale w tej chwili już go nic nie boli, Maurycy jest całkowicie sprawny, biega i skacze, jedynie przy braniu go na ręce pod skórą wyczuwalna jest źle zrośnięta kość. Chociaż teraz kiedy przytył, ten złamany mostek jest prawie niewyczuwalny.

Kiedy w domu tymczasowym doszedł do siebie i z zabiedzenia nie zostało ani śladu, okazało się, że Maurycy jest dużym kotem. Teraz waży ponad 6 kg, jest pięknym i dostojnym kocurkiem. I uwielbia jeść. Być może został mu jeszcze syndrom głodu charakterystyczny dla kotów po przejściach, takich które długo głodowały. Powoli powinno to się jednak unormować, kiedy kocurek zrozumie, że teraz już nie będzie musiał głodować.
Maurycy lubi się bawić, biegać za wędką, za piłeczkami, dlatego wydaje się, że jest młodszy niż określił go weterynarz. Jego ulubiona pozycja relaksacyjna to wylegiwanie się na plecach brzuchem do góry :) Lubi też spać z człowiekiem w łóżku.

Maurycy aktualnie przebywa w awaryjnym domu tymczasowym, gdzie nie może zostać i bardzo potrzebuje swojego własnego domu. Może zamieszkać sam albo z drugim młodym energicznym, skłonnym do zabaw kocurkiem.
Szuka domu w którym już zawsze będzie bezpieczny i który zapewni mu należytą członkowi rodziny opiekę. Domu który będzie o niego dbał i w którym nigdy nie będzie już głodny. Bo Maurycy zbyt dobrze wie co to głód i bezdomność.

Kotek przebywa w Rzeszowie, ale pomożemy w transporcie do innego miasta. Przed adopcją wymagana jest wizyta przedadopcyjna i podpisanie umowy adopcyjnej.

Wyświetleń: 8
Ta strona korzysta z plików cookies. Parametry ich działania możesz ustawić w swojej przeglądarce. Więcej na ten temat możesz zobaczyć [ tutaj ].
X