Ogłoszenia

Zapytaj o cenę PLN
Kontakt z ogłoszeniodawcą
REKLAMA

Ekskluzywny Prezent

Dodane: 2017-12-06 14:31, przez
Ekskluzywny Prezent
Telefon: 668 192 672
Lokalizacja: Kraków
Kategoria: Sprzedam

Treść ogłoszenia

Oferta naszej galerii jest dostępna za pośrednictwem portalu internetowego, który pozwala na nader wygodne użytkowanie a jednocześnie na zagwarantowanie łatwego dostępu do najświeższych dzieł malarskich młodych oraz zdolnych artystów.
W tym samym czasie nasza strona jest utworzona w sposób, który pozwala także na zapoznanie się z poszczególnymi dziełami oraz najświeższymi prądami w sztuce a równocześnie gwarantuje naszym użytkownikom w dodatku możliwość korzystania z aukcji, które są przygotowywane w sposób pozwalający na nader poręczne użytkowanie oraz zmniejszenie kosztów zakupów poszczególnych dzieł.
Nasza galeria może zawarować także ekskluzywny prezent jak też dzieła sztuki, które mogą w przyszłości znacznie zyskać na wartości co pozwala na zagwarantowanie nader korzystnej inwestycji. Dodatkowo w ramach naszej galerii internetowej proponujemy również nader pewne usługi, co pozwala na zagwarantowanie naszym odbiorcom pewności, że dowolna transakcja może być utworzona sprawnie i bez problemów.
Zapraszamy do kooperacji!

Ekskluzywny Prezent - Artematic
Petrażyckiego 30, 30-399 Kraków
668 192 672
www.artematic.eu
http://www.artematic.eu/

Wyświetleń: 12
Ta strona korzysta z plików cookies. Parametry ich działania możesz ustawić w swojej przeglądarce. Więcej na ten temat możesz zobaczyć [ tutaj ].
X