Ogłoszenia

Zapytaj o cenę PLN
Kontakt z ogłoszeniodawcą
REKLAMA

Filon szuka.... kochającego Opiekuna.

Dodane: 2016-05-13 23:08, przez ela
Filon szuka.... kochającego Opiekuna.
Filon szuka.... kochającego Opiekuna. - Zdjęcie 1 Filon szuka.... kochającego Opiekuna. - Zdjęcie 2 Filon szuka.... kochającego Opiekuna. - Zdjęcie 3 Filon szuka.... kochającego Opiekuna. - Zdjęcie 4 Filon szuka.... kochającego Opiekuna. - Zdjęcie 5
Telefon: 695988940
Lokalizacja: Kraków
Kategoria: Zwierzęta

Treść ogłoszenia


9 smutnych lat za schroniskowymi kratami ma już za sobą. Dzięki determinacji dobrych ludzi Fil trafił do naszego hoteliku.Teraz nie musi już chować jedzenia do budy przed innymi psiakami, nie musi już bać się dotkliwych pogryzień, które zdarzały się w schronisku :( Teraz jest szczęśliwy, ale... Po tym co przeszedł zasługuje na Człowieka. Tylko swojego, kochającego Człowieka, którego nigdy nie miał ?
Filon nadaje się do domu z dziećmi - nie ma w nim ni krztyny agresji. Dobrze czułby się w domu z ogrodem - ma zadatki na psa stróżującego, uwielbia kąpiele w basenie i aportowanie. Jest średnio aktywny, niewymagający.

Fil

- wymaga spokojnego i cierpliwego opiekuna, potrzebuje czasu i cierpliwości, aby w pełni zaufał człowiekowi,

- bardzo dobrze dogaduje się z innymi psami, ale nie lubi kotów,

- ładnie chodzi na smyczy,

- zachowuje czystość.


Przebywa w hotelu pod Opolem. Możliwa pomoc w transporcie.

Kontakt w sprawie adopcji:
695 988 940

Wyświetleń: 189
Ta strona korzysta z plików cookies. Parametry ich działania możesz ustawić w swojej przeglądarce. Więcej na ten temat możesz zobaczyć [ tutaj ].
X