Ogłoszenia

Zapytaj o cenę PLN
Kontakt z ogłoszeniodawcą
REKLAMA

FIODOR- śliczny, młody, sympatyczny lecz BEZDOMNY.

Dodane: 2013-09-16 16:18, przez wolontariusz
FIODOR- śliczny, młody, sympatyczny lecz BEZDOMNY.
FIODOR- śliczny, młody, sympatyczny lecz BEZDOMNY. - Zdjęcie 1 FIODOR- śliczny, młody, sympatyczny lecz BEZDOMNY. - Zdjęcie 2 FIODOR- śliczny, młody, sympatyczny lecz BEZDOMNY. - Zdjęcie 3 FIODOR- śliczny, młody, sympatyczny lecz BEZDOMNY. - Zdjęcie 4 FIODOR- śliczny, młody, sympatyczny lecz BEZDOMNY. - Zdjęcie 5
Telefon: 724 150 532
Lokalizacja: Poznań
Kategoria: Zwierzęta

Treść ogłoszenia

FIODOR, to średniej wielkości (ok. 12-15kg) młody kundelek. Nie ma więcej jak 2-3 lata z czego ostatnie tygodnie, to czas wielkiego smutku.Trafił do przytuliska, zamieszkał w boksie, gdzie za schronienie służy mu tylko buda. Spacery są wielkim świętem, a dnie mijają samotnie i smutno.
Marzy o nowym domu! Z poczatku był nieco wycofany i wystraszony miejscem do którego trafił, jednak już przy drugim spotkaniu z wolontariuszem pokazał jak wspaniałym jest psem i jak bardzo brakuje mu kontaktu z człowiekiem. Ładnie pozwolił założyc sobie obróżke i z wielką radością wyszedł na spacer.Można go głaskać, przytulać. Nie wykazuje nawet cienia agresji. Świetnie dogaduje się tez z innymi psami.
Nadaje się do każdego domu, równiez takiego gdzie sa starsze dzieci.

Fiodor jest zaszczepiony i odrobaczony. BRAK kastracji.

Czeka na dom w przytulisku pod Kaliszem. NIE KUPUJ,ADOPTUJ.
Dane kontaktowe
724 150 532
mail: wojciech.lu@wp.pl

Wyświetleń: 96
Ta strona korzysta z plików cookies. Parametry ich działania możesz ustawić w swojej przeglądarce. Więcej na ten temat możesz zobaczyć [ tutaj ].
X