Ogłoszenia

Zapytaj o cenę PLN
Kontakt z ogłoszeniodawcą
REKLAMA

Fotograf

Dodane: 2018-01-30 21:37, przez
Fotograf
Fotograf - Zdjęcie 1 Fotograf - Zdjęcie 2 Fotograf - Zdjęcie 3 Fotograf - Zdjęcie 4 Fotograf - Zdjęcie 5
Telefon: 662456826
Lokalizacja: Poznań
Kategoria: Fotografia i filmowanie

Treść ogłoszenia

Planujesz ślub? A może ktoś z Twoich najbliższych będzie wkrótce obchodził swoje 18-te urodziny lub kolejny jubileusz? Chrzest? Komunia? Pogrzeb? Niedługo Twoja Firma będzie miała imprezę integracyjną lub uroczystość ?A może chcesz sprzedać lub wynająć swoje mieszkanie, dom, lokal, nieruchomość? Może prowadzisz sklep, restaurację, hotel i chciałbyś wypromować się na stronie www lub w mieście? Jeżeli na jedno z pytań odpowiedziałeś pozytywnie to znaczy że poszukujesz profesjonalnego fotografa .
Jako duet fotografów oferujemy profesjonalną usługę wykonania fotografii oraz filmów multimedialnych ,które pozwolą uwiecznić chwilę ,która na zawsze zostanie w waszym domu. Dla niektórych z Was może stać się doskonałym prezentem dla najbliższej osoby (rodziców, dziadków, dzieci, przyjaciółki, przyjaciela).Młodym Parom pozwoli na uwiecznienie najpiękniejszej chwili w ich życiu.
Firmom pozwoli na udokumentowanie wyjazdu integracyjnego lub uroczystości firmowej.
Osobom prywatnym, biurom ,agencjom nieruchomości oraz developerom pozwoli na skuteczne wypromowanie mieszkań, domów, lokali i nieruchomości a przez to szybszą realizację sprzedaży swoich ofert. Właścicielom sklepów, restauracji, hoteli nasze fotografie pozwolą trafić do większej liczby odbiorców a przez to wzrosną dochody. Wiadomo ,że każdy z klientów kupuje to co jest dla niego najatrakcyjniejsze nie tylko cenowo ale przede wszystkim ujęte w pięknej fotografii.
Nie zwlekaj! Dzwoń! Podczas rozmowy telefonicznej przedstawimy propozycję cenową za wykonanie usługi. Może to właśnie nasza oferta stanie się dla Ciebie tą najatrakcyjniejszą.
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego 662456826
oraz
mailowego fotografvanessabiuro@gmail.com

Wyświetleń: 6
Ta strona korzysta z plików cookies. Parametry ich działania możesz ustawić w swojej przeglądarce. Więcej na ten temat możesz zobaczyć [ tutaj ].
X