Ogłoszenia

Zapytaj o cenę PLN
Kontakt z ogłoszeniodawcą
REKLAMA

Fotografia ślubna, pogrzebowa, okolicznościowa

Dodane: 2017-10-23 19:36, przez Katarzyna
Fotografia ślubna, pogrzebowa, okolicznościowa
Telefon: 662456826
Lokalizacja: Szczecin
Kategoria: Fotografia i filmowanie

Treść ogłoszenia

Fotograf ślubny, pogrzebowy, okolicznościowy Vanessa
Zajmujemy się fotografią ślubną, pogrzebową (funeralną) oraz okolicznościową na terenie całej Polski.
Nasze fotografie oraz fotoreportaże są odzwierciedleniem dużego zaangażowania w to co jest naszą pasją już od kilku lat.
Fotografia dla nas to nie tylko obraz ale przede wszystkim emocje kryjące się na twarzach ludzi w chwilach szczęścia i smutku. Fotografia jest dla nas sztuką obserwacji, umiejętnością znalezienia czegoś interesującego w zwykłym miejscu w obliczu ulotnej rzeczywistości. Fotografia nie jest związana z patrzeniem, lecz z czuciem. W fotografiach staramy się ująć nasze podejście do człowieka od maleństwa które dopiero co przyszło na świat aż do pięknej starości. To właśnie nasze fotografie potrafią uwiecznić chwilę zanim ta przeminie. Pragniemy, aby fotografie z ważnych wydarzeń w Państwa życiu a w szczególności tych najbardziej wzruszających i najtrudniejszych stały się skarbnicą wspomnień mieszczącą się w każdym domu i chętnie się do nich powracało.
W chwilach dla Państwa najbardziej smutnych podejmujemy się wykonania fotografii na pogrzebie. Fotografia funeralna to fotografia najtrudniejsza ,pełna powagi i smutku w obliczu śmierci i ostatniego pożegnania najbliższej sercu osoby.
Jeżeli pragną Państwo zachować swoje wspomnienia z ważnych chwil, wydarzeń na fotografiach zapraszamy do zapoznania się z przygotowanymi przez nas ofertami.
Działamy na podstawie wpisu o działalności gospodarczej , oferując umowę oraz rachunek z każdej usługi.
Zapraszamy na naszą stronę www.fotografpogrzebowy.pl
www.fotografslubnyvanessa.pl
www.facebook.com/Fotograf-ślubny-i-pogrzebowy-Vanessa-333683383644696/
www.fotoszukacz.pl/fotograf/5510,suchy-las,vanessa-katarzyna-bartosz

Wyświetleń: 23
Ta strona korzysta z plików cookies. Parametry ich działania możesz ustawić w swojej przeglądarce. Więcej na ten temat możesz zobaczyć [ tutaj ].
X