Ogłoszenia

Zapytaj o cenę PLN
Kontakt z ogłoszeniodawcą
REKLAMA

Fotografia ślubna,pogrzebowa,okolicznościowa

Dodane: 2017-10-23 19:24, przez Katarzyna
Fotografia ślubna,pogrzebowa,okolicznościowa
Telefon: 662456826
Lokalizacja: Poznań
Kategoria: Fotografia i filmowanie

Treść ogłoszenia

Fotograf ślubny,okolicznościowy,pogrzebowy – Vanessa
Oferujemy Państwu profesjonalne wykonanie fotografii pogrzebowych, ślubnych oraz okolicznościowych na terenie całego kraju.
Specjalizujemy się w fotografii pogrzebowej.
Śmierć bliskiej osoby to smutna i nieprzyjemna okoliczność w życiu. W tych trudnych dla Państwa chwilach oferujemy profesjonalne fotografowanie pogrzebu z pożegnania osoby najbliższej.
Wykonany przez Nas fotoreportaż z przebiegu uroczystości pogrzebowych to obraz w pełni autentyczny i pełen emocji . Fotografujemy dyskretnie z wyczuciem powagi sytuacji i poszanowaniem uroczystości pogrzebowych oraz przybyłych pogrążonych w smutku rodziny, przyjaciół i znajomych.
Wykonanie fotografii pogrzebowych to jedyna ważna pamiątka rodzinna ,która w pełni oddaje powagę i smutek z pożegnania bliskiej naszemu sercu osoby i pozwala aby moment ostatniego pożegnania zachować na zawsze. Żal towarzyszący ceremonii nie pozwala w pełni świadomie zapamiętać ulotnych chwil z tego ważnego wydarzenia i dopiero fotografie w chwili refleksji i zadumy pozwolą do nich powrócić.
Fotografie wykonujemy w kościele/kaplicy, domu pogrzebowym ,przy pochówku osoby zmarłej oraz kremacji.
Wszystkie fotografie wykonywane są przez nas profesjonalnie i stają się dla Państwa pamiątką po ostatnim pożegnaniu osoby najbliższej sercu.
Na życzenie Państwa wykonujemy również filmy multimedialne z delikatnym podkładem muzycznym stosownym do chwili.
Cena za podstawowy wariant wynosi 350,-.Obejmuje wykonanie fotografii podczas uroczystości pogrzebowej na cmentarzu.Otrzymują Państwo 30 fotografii oraz 50 fotografii na płycie cd lub dvd.
Działamy na podstawie wpisu o działalności gospodarczej , oferując umowę oraz rachunek z każdej usługi.
Zapraszamy na naszą stronę www.fotografpogrzebowy.pl
www.fotografslubnyvanessa.pl
www.facebook.com/Fotograf-ślubny-i-pogrzebowy-Vanessa-333683383644696/
www.fotoszukacz.pl/fotograf/5510,suchy-las,vanessa-katarzyna-bartosz

Wyświetleń: 15
Ta strona korzysta z plików cookies. Parametry ich działania możesz ustawić w swojej przeglądarce. Więcej na ten temat możesz zobaczyć [ tutaj ].
X