Ogłoszenia

1,00 PLN
Kontakt z ogłoszeniodawcą
REKLAMA

JADZIA śliczna kotka szuka odpowiedzialego domu

Dodane: 2017-10-18 09:59, przez Maria
JADZIA śliczna kotka szuka odpowiedzialego domu
JADZIA śliczna kotka szuka odpowiedzialego domu - Zdjęcie 1 JADZIA śliczna kotka szuka odpowiedzialego domu - Zdjęcie 2 JADZIA śliczna kotka szuka odpowiedzialego domu - Zdjęcie 3 JADZIA śliczna kotka szuka odpowiedzialego domu - Zdjęcie 4 JADZIA śliczna kotka szuka odpowiedzialego domu - Zdjęcie 5
Telefon: 507750868
Lokalizacja: Zabrze
Kategoria: Zwierzęta

Treść ogłoszenia

Jadzia ma ok. 4-5 lat. To typowa jedynaczka, koty ledwie toleruje.
Lubi kontakt z człowiekiem ale to ona dyktuje kiedy i ile tego kontaktu ma być. To kotka z charakterem, raczej nie do domu z małymi dziećmi bo Jadzia gdy nie chce kontaktu to daje to wyraźnie do zrozumienia.
Jadzia byłaby najszczęśliwsza gdyby mogła korzystać z natury, dlatego najlepszy dla niej byłby dom z zabezpieczonym ogrodem, ewentualnie spacery na smyczy ale trzeba przy tym uważać na psy bo Jadzia ich nie znosi i uruchamia wtedy wszystkie pazury i zęby.
Jest zdrowa, zaszczepiona i wysterylizowana. Przy adopcji bedzie oczywiście spisywana umowa adopcyjna a potencjalny dom bedzie sprawdzony w kwestii bezpiecznego życia Jadzi.

Adopcja w obrębie województwa śląskiego.
Kontakt: Maria, mar911@wp.pl, tel. 507750868

Wyświetleń: 20
Ta strona korzysta z plików cookies. Parametry ich działania możesz ustawić w swojej przeglądarce. Więcej na ten temat możesz zobaczyć [ tutaj ].
X