Ogłoszenia

Zapytaj o cenę PLN
Kontakt z ogłoszeniodawcą
REKLAMA

Kamień naturalny w Twoim domu.

Dodane: 2016-06-15 19:40, przez Jarosław
Kamień naturalny w Twoim domu.
Kamień naturalny w Twoim domu. - Zdjęcie 1 Kamień naturalny w Twoim domu. - Zdjęcie 2 Kamień naturalny w Twoim domu. - Zdjęcie 3
Telefon: 322113333
Lokalizacja: Pszczyna
Kategoria: Remonty i budowa

Treść ogłoszenia

Zakład Kamieniarski Marmur powstał w 1991 roku i jest firmą rodzinną, która specjalizuje się w kamieniarstwie budowlanym. Oferujemy Państwu pełny zakres usług od projektu aż po profesjonalny montaż. W stałej ofercie posiadamy kilkaset pozycji z kamieni naturalnych z całego świata o bardzo dużej różnorodności ich barw i struktur - są to granity, marmury, onyksy, piaskowce, łupki.
Wyroby nasze znajdują zastosowanie w budynkach mieszkalnych, biurowych i użyteczności publicznej. Wykonujemy posadzki, schody, tarasy, blaty kuchenne, kominki wg standardowych zleceń a także wg bardzo oryginalnych pomysłów naszych Klientów.
Długoletnie doświadczenie naszych pracowników, nowoczesny park maszynowy oraz bardzo bogato wyposażony magazyn są gwarancją satysfakcji naszych Klientów.
Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej strony internetowej , gdzie zaprezentowane są nasze realizacje.

Marmur - Dulemba
ul. Pańska 16
43-262 Kobielice
Tel./ Fax: 32 211 33 33

Wyświetleń: 56
Ta strona korzysta z plików cookies. Parametry ich działania możesz ustawić w swojej przeglądarce. Więcej na ten temat możesz zobaczyć [ tutaj ].
X