Ogłoszenia

Zapytaj o cenę PLN
Kontakt z ogłoszeniodawcą
REKLAMA

Karmazyn Fireshow - taniec z ogniem Wrocław

Dodane: 2015-08-06 13:01, przez Adam
Karmazyn Fireshow - taniec z ogniem Wrocław
Karmazyn Fireshow - taniec z ogniem Wrocław - Zdjęcie 1 Karmazyn Fireshow - taniec z ogniem Wrocław - Zdjęcie 2 Karmazyn Fireshow - taniec z ogniem Wrocław - Zdjęcie 3 Karmazyn Fireshow - taniec z ogniem Wrocław - Zdjęcie 4 Karmazyn Fireshow - taniec z ogniem Wrocław - Zdjęcie 5
Telefon: 664922014
Lokalizacja: Wrocław
Kategoria: Inne usługi ślubne

Treść ogłoszenia

Grupa Karmazyn zajmuje się organizowaniem pokazów tańca z ogniem. Zorganizowaliśmy już około setki występów zarówno w Polsce, jak i za granicą. Posiadamy szeroką ofertę tematyczną, jesteśmy otwarci na nieszablonowe zlecenia.
Pokazy wykonujemy domyślnie z muzyką graną na żywo. Długość występu, formę i podkład muzyczny dostosowujemy do indywidualnych potrzeb każdego klienta, dzięki czemu każdy pokaz jest niepowtarzalny i wyjątkowy.
Członkowie naszej grupy występują niekiedy nawet od 10 lat. Wiąże się z tym ogromny zasób doświadczenia scenicznego, który sprawia, że nasze pokazy są zarówno widowiskowe jak i bardzo bezpieczne. Uświetniamy nie tylko wesela, lecz również przyjęcia urodzinowe, imieninowe, imprezy masowe, konwenty, festyny itp.
Przeciętny pokaz trwa od 10 do 20 minut. Występujemy zwykle w grupie 3 osób z muzykiem. Dzięki licznym kontaktom z grupami na terenie całej Polski jesteśmy w stanie swobodnie wydłużyć ten czas oraz ilość występujących osób w zależności od potrzeb klienta.
Członkowie naszej grupy pochodzą z Zielonej Góry (woj. Lubuskie), pokaz jesteśmy w stanie zorganizować w dowolnym miejscu w Polsce. Szczególnie chętnie wykonamy pokazy w okolicy Gorzowa Wielkopolskiego, Poznania, Wrocławia, Bydgoszczy, Torunia, Szczecina, Lubina, Nowej Soli, Leszna, Głogowa, Gniezna, Gubina, Frankfurtu, Żar czy Rawicza.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi materiałami promocyjnymi:
film: https://www.youtube.com/watch?v=1rZYD77W_Q4
fanpage: https://www.facebook.com/KarmazynFireshow
strona: http://www.grupakarmazyn.cba.pl/

Wyświetleń: 227
Ta strona korzysta z plików cookies. Parametry ich działania możesz ustawić w swojej przeglądarce. Więcej na ten temat możesz zobaczyć [ tutaj ].
X