Ogłoszenia

Zapytaj o cenę PLN
Kontakt z ogłoszeniodawcą
REKLAMA

Kratki kominkowe najwyższej jakości

Dodane: 2017-04-07 12:44, przez
Kratki kominkowe najwyższej jakości
Telefon: +48 534 694 479
Lokalizacja: Wrocław
Kategoria: Remonty i budowa

Treść ogłoszenia

Przedsiębiorstwo RADE specjalizuje się w wytwarzaniu kratek do kominków, do wentylacji i drzwi rewizyjnych. Oferuje najlepszej jakości produkty wyróżniające się tak interesującym wyglądem, jak i trwałością i funkcjonalnością, co sprawia, że jest dziś jednym z liderów w swej branży.

Firma dostarcza kratki do:
wentylacji
kominów i kominków
rekuperacji
systemów DGP

Dodatkowo oferuje czerpnie i wyrzutnie na powietrze oraz drzwiczki rewizyjne oraz oprzyrządowanie montażowe. Są one wytwarzane tylko ze sprawdzonych półproduktów, w głównej mierze stali nierdzewnej i stali kwasoodpornej. Także istnieje opcja kupna elementów malowanych na wybrane kolory.

Przedsiębiorstwo może także stworzyć kratki kominkowe na specjalne zamówienie zgodnie z życzeniami klienta, na przykład we wskazanym formacie, kształcie czy kolorze, aby pasowały do konkretnego typu otworu czy też aranżacji wnętrza.

Produkty RADE można nabywać w sklepie WWW firmy, w którym można też dokładnie zapoznać się z wszelkimi jej produktami. Firma gwarantuje krótkie terminy realizacji zamówień.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z oferty firmy RADE!

Kontakt:
Kratki kominkowe najwyższej jakości
ul. Owocowa 15
55-002 Kamieniec Wrocławski
tel: 71 381 15 08
tel. kom. +48 534 694 479
url: www.rade.pl
e-mail: : biuro@rade.pl

Wyświetleń: 22
Ta strona korzysta z plików cookies. Parametry ich działania możesz ustawić w swojej przeglądarce. Więcej na ten temat możesz zobaczyć [ tutaj ].
X