Ogłoszenia

1 800,00 PLN
Kontakt z ogłoszeniodawcą
REKLAMA

mini yorki elitarne cudo

Dodane: 2016-09-12 16:38, przez koleta
mini yorki elitarne cudo
Telefon: 790785866
Lokalizacja: Kraków
Kategoria: Zwierzęta

Treść ogłoszenia

DOMOWA HODOWLA YORKÓWZ ogromną pasją i oddaniem dla zwierząt prowadzę domową kameralną hodowlę pięknych, mądrych i o łagodnym usposobieniu yorków.Poszukuję odpowiedzialnego i kochającego właściciela.Wierzę, że decyzja posiadania pieska będzie przemyślana i podyktowana miłością do zwierząt.Mam dwa miniaturowe yorkshire o cudownym usposobieniu i wspaniałym charakterze.


Pieski są bardzo mądre, oddane, wychowane w pełnej miłości i traktowane jak członkowie rodziny.Wychowane zostały wśród dziecka.Są to miniaturki - matka warzy 2,40 kg a ojciec 1, kg. Umarszczenie jest piękne - złoto-kremowo-platynowe.Pieski tej rasy nie posiadają sierści tylko włos, dlatego też wspaniale nadają się dla alergika.Moje pieski z racji cudownego charakteru i tego, że są pełne miłości, doskonale mogą być wykorzystywane w tzw. dogo terapii np. przy dzeciach z autyzmem.Moje pieski są zadbane już w okresie ciąży. Już w brzuszku rozwijają się wspaniale i rodzą zdrowe bez żadnych wad genetycznych. Od pierwszych dni są karmione najlepszą karmą Royal. Pilnowane są 24/h na dobę. Obdażane są wielkim uczuciem. Są nauczone czystości. Pieski są zabezpieczone preparatami na odporność i stawy.Cena miniaturki wynosi -2000- w zależności od płci i wielkości.Ceny podlegają negocjacji.Pieski były 2 razy odrobaczone i 2 razy szczepione.Pieski już są gotowe do odbioru!Zapraszam także na moją stronę: http://www.piekneyoreczkinikoleczki.blog.onet.pl/,, http://yorkihodowla.y0.pl

Wyświetleń: 186
Ta strona korzysta z plików cookies. Parametry ich działania możesz ustawić w swojej przeglądarce. Więcej na ten temat możesz zobaczyć [ tutaj ].
X