Ogłoszenia

Zapytaj o cenę PLN
Kontakt z ogłoszeniodawcą
REKLAMA

Miron-Mówią,że cuda się nie zdarzają.

Dodane: 2013-08-19 10:20, przez opiekunka
Miron-Mówią,że cuda się nie zdarzają.
Miron-Mówią,że cuda się nie zdarzają. - Zdjęcie 1 Miron-Mówią,że cuda się nie zdarzają. - Zdjęcie 2 Miron-Mówią,że cuda się nie zdarzają. - Zdjęcie 3 Miron-Mówią,że cuda się nie zdarzają. - Zdjęcie 4 Miron-Mówią,że cuda się nie zdarzają. - Zdjęcie 5
Telefon: 694-195-509
Lokalizacja: Aleksandrów Łódzki
Kategoria: Zwierzęta

Treść ogłoszenia

Miron jest cudem. Cudem dosłownie. Cudem jest to, ze żyje i że chodzi jak chodzi.
Czy zdarzy się jeszcze jeden cud? Ten ostatni, najważniejszy- DOM.....
Złożyło się na to wiele czynników. Cudna opieka, ale przede wszystkim ogromna wola życia. GDYBY NIE TRAFNA DIAGNOZA( a badało go 3 lekarzy i 1 ortopeda, pewnie podjęlibyśmy decyzję o eutanazji. A tak mamy szczęśliwego, świetnie radzącego sobie psa.
Diagnoza - przerwany rdzeń kręgowy między 7 a 8 kręgiem piersiowym, uskok mający ok. 35 milimetrów. Uszkodzony jest 8 kręg. Najprawdopodobniej pochodzenia urazowego, cios zadany z góry.
Miruś chodzi i załatwia się automatycznie, ma bardzo silne odruchy obronne. Natomiast ból zadawany w dole ciałka nie dociera do głowy, a z głowy impulsy nie docierają do drugiej połowy kręgosłupa....

Zabrany z ulicy trafił do schroniska. W schronisku nie miał szans na przeżycie... Nie dałby sobie rady.
I pewnie byłoby po nim, gdyby nie pomoc Dobrych Ludzi, którzy go znaleźli, leczyli, karmili, a teraz szukają Tego Jedynego Człowieka.

Miron załatwia się na dworze, ale czasami zdarzają mu się przygody w domu... to naprawdę nie jego wina, stara się, tylko czasami jego ciało nie słucha... Lubi szczekac -To jedyna jego wada. Lubi inne psy, nawet koty. Jednak najbardziej kocha ludzi, kocha jak go głaszczą i przytulają. Pozwalam zrobić ze sobą wszystko: obcinać pazurki, czesać, robić zastrzyki.
Wszystko, byle tylko byli z nim. I ciągle czeka - może na Ciebie?

Ma dopiero półtora roku.W swoim króciutkim życiu poznał co to bezdomność, głód, chłód i ogromny ból. Przez długi okres czasu nie chodził. Leczony, rehabilitowany jest prawie sprawnym psiakiem. Jednak zawsze będzie psiakiem specjalnej troski.

Najlepszy dom dla Mirona byłby z ogródkiem.
Dane kontaktowe
Tel. 694-195-509 , 604416873

ocelot16@interia.pl

KlopotowskaA@interia.eu

Wyświetleń: 119
Ta strona korzysta z plików cookies. Parametry ich działania możesz ustawić w swojej przeglądarce. Więcej na ten temat możesz zobaczyć [ tutaj ].
X