Ogłoszenia

195,00 PLN
Kontakt z ogłoszeniodawcą
REKLAMA

Modna lampa drewniana etniczna i stylowa

Dodane: 2015-09-22 11:21, przez Anna Samol
Modna lampa drewniana etniczna i stylowa
Modna lampa drewniana etniczna i stylowa - Zdjęcie 1 Modna lampa drewniana etniczna i stylowa - Zdjęcie 2 Modna lampa drewniana etniczna i stylowa - Zdjęcie 3 Modna lampa drewniana etniczna i stylowa - Zdjęcie 4 Modna lampa drewniana etniczna i stylowa - Zdjęcie 5
Telefon: 501 321 436
Lokalizacja: Luboń
Kategoria: Wyposażenie

Treść ogłoszenia


Inna Ja oferuje oryginalną lampę z bananowca. Lampa jest szalenie modnym elementem białych i surowych pomieszczeń. Sprawia, że Twoje mieszkanie nabiera harmonijnego i naturalnego charakteru. Lampa wprowadza oryginalny akcent do wnętrza, oświetla delikatnym światłem. Dodaje atmosfery.
Egzotyczne dodatki świetnie sprawdzają się w nowoczesnym i komfortowym wnętrzu. Nie musisz wyjeżdżać daleko, by cieszyć się orientalnymi dekoracjami.
Drewno, kokos, czy bananowiec zbliża do natury, nadaje wnętrzu ciepła i smaku.
Do modnych, czy nowoczesnych wnętrz, świetnie pasują drewniane, naturalne dodatki, takie jak przedstawiona orientalna lampa z Bali.
Prezentowana na zdjęciach lampa pochodzi z rajskiej wyspy Bali. Lampa jest ręcznie robiona. Lampa umieszczona jest na drewnianym podeście o wysokości ok. 6 cm. Liście bananowca są przymocowane za pomocą naturalnego sznura. Całości harmonię nadaje piękny klosz.
Lampa pięknie się prezentuje na podwyższeniu.
Waga: 900 gr
Wysokość lampy ok. 48 cm
Kabel z żarówką wymienną.
Długość kabla ok. 170 cm
Lampa pięknie się prezentuje na podwyższeniu.
Kraj pochodzenia: Indonezja

cena: 195 zł
http://innaja.istore.pl/pl/lampa-naturalna-z-bananowca-stylowa.html
biuro@innaja.com
Anna Samol
501 321 436

Wyświetleń: 156
Ta strona korzysta z plików cookies. Parametry ich działania możesz ustawić w swojej przeglądarce. Więcej na ten temat możesz zobaczyć [ tutaj ].
X