Ogłoszenia

219,00 PLN
Kontakt z ogłoszeniodawcą
REKLAMA

Na prezent rocznicowy - zdjęcie wygrawerowane w krysztale 3D!

Dodane: 2015-09-20 17:41, przez Kamil
Na prezent rocznicowy - zdjęcie wygrawerowane w krysztale 3D!
Na prezent rocznicowy - zdjęcie wygrawerowane w krysztale 3D! - Zdjęcie 1 Na prezent rocznicowy - zdjęcie wygrawerowane w krysztale 3D! - Zdjęcie 2 Na prezent rocznicowy - zdjęcie wygrawerowane w krysztale 3D! - Zdjęcie 3
Telefon: 531 447 551
Lokalizacja: Gdynia
Kategoria: Wyposażenie

Treść ogłoszenia

Zdjęcie uwiecznione w kryształowej statuetce, otoczone girlandą trójwymiarowych różyczek, to oryginalna i efektowna propozycja prezentu na rocznicę ślubu rodziców lub dziadków. Kompozycję możesz uzupełnić własnym tekstem życzeń uwieczniając w szkle słowa uznania i miłości.


Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu i wraz z upływającymi latami każde wspomnienie tego dnia jest niezwykle miłe. Fotokryształ 2D z girlandą uformowaną w Różane Serce doskonałe sprawdzi się jako prezent rocznicowy, który wspaniale upamiętni upływający czas.


Jak zamówić Fotokryształ 2D z girlandą Różane Serce?

Fotokryształ 2D Różane Serce dostępny jest w naszym sklepie internetowym w cenie 219 zł:
https://www.krysztaly3d.pl/prezent/fotokrysztal_2d_w_rozanym_sercu_prezent_na_rocznice

Odwiedzając powyższy link przejdziesz bezpośrednio do strony, gdzie możesz zamówić zaprezentowany tutaj produkt. Inne formaty i wzory oferowanych przez nas fotokryształów znajdziesz na tej stronie: https://www.krysztaly3d.pl/prezenty/fotokrysztaly_2d

Zazwyczaj na wykonanie fotokryształu potrzebujemy 4 - 5 dni. Jeśli jednak potrzebujesz go szybciej skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta. Statuetkę z wygrawerowanym w niej zdjęciem możesz odebrać osobiście lub wyślemy ją do Ciebie pocztą bądź kurierem. Czas dostarczenia przesyłki dla dostawy kurierem wynosi 1 dzień roboczy, a dla przesyłki pocztowej 3 dni robocze.

Wyświetleń: 490
Ta strona korzysta z plików cookies. Parametry ich działania możesz ustawić w swojej przeglądarce. Więcej na ten temat możesz zobaczyć [ tutaj ].
X