Ogłoszenia

Zapytaj o cenę PLN
Kontakt z ogłoszeniodawcą
REKLAMA

Najtańsze restauracje w Augustowie

Dodane: 2017-12-06 12:59, przez
Najtańsze restauracje w Augustowie
Lokalizacja: Augustów
Kategoria: Gastronomia i catering

Treść ogłoszenia


Wizytując Suwalszczyznę, a w niej jedno z najpiękniejszych miast – Augustów, opłaca się zajrzeć do restauracji Logos, która jest niezwykłym drogowskazem na to, że dobra kuchnia wcale nie musi być kuchnią drogą. Polecamy interesującą kartę dań w skład której wchodzą dania nawiązujące do tradycji polskiej oraz litewskiej. Wyszukają Państwo u nas wyśmienite potrawy z ryb, w tym pstrąga w ziołowym maśle oraz dodatkowo sandacza zapiekanego w plastrach wędzonego boczku. Polecamy wykwintne dania na bazie najlepszych serów, a również sycące i smakowite dania mięsne. Nie zabraknie u nas także kuchni jarskiej. Posiadamy wszystko to, czym powinny charakteryzować się najlepsze restauracje Augustów.

Zapraszamy na pyszne obiady, przekąski i desery. W pakiecie naszych usług jest również organizacja przyjęć weselnych, urodzinowych, komunijnych i innych przyjęć okolicznościowych, a także korporacyjnych, na przykład konferencji i szkoleń. W mojej wszechstronnej restauracji organizujemy także wieczorki taneczne, na których można znakomicie się wybawić.

Kontakt:
Najtańsze restauracje w Augustowie
ul. 29 Listopada 9,
16-300 Augustów
Tel.: 48 87 643 74 3
url: http://augustow-restauracja.pl/
e-mail: restauracja@augustow-logos.pl

Wyświetleń: 11
Ta strona korzysta z plików cookies. Parametry ich działania możesz ustawić w swojej przeglądarce. Więcej na ten temat możesz zobaczyć [ tutaj ].
X