Ogłoszenia

Zapytaj o cenę PLN
Kontakt z ogłoszeniodawcą
REKLAMA

Nowoczesny fotel do biura firmy Kulik System

Dodane: 2017-04-26 14:02, przez Zdrowolandia
Nowoczesny fotel do biura firmy Kulik System
Telefon: 666226306
Lokalizacja: Kraków
Kategoria: Medycyna

Treść ogłoszenia

Zapewniamy w naszej spółce szeroki asortyment wyrobów pozwalających na zapewnienie między innymi kuracji a także wsparcia dla osób mających rozmaite problemy zdrowotne. Oferujemy w tym względzie kulik system, który umożliwia na zapewnienie wygodnego użytkowania krzeseł biurowych, co jest świetnym rozwiązaniem dla osób mających przeróżne problemy z kręgosłupem.

W tym samym czasie nasza firma świadczy wszystkie wyroby za pośrednictwem internetowego sklepu, co pozwala na proponowanie komfortowych zakupów. Zapewniamy do tego kompetentne doradztwo, które pozwala na zapewnienie dopasowania indywidualnych wyrobów do indywidualnych oczekiwań klientów.

Dowolne artykuły dostępne w ofercie naszej firmy są również szczególnie selekcjonowane, co pozwala na zapewnienie niezmiernie trwałych oraz wygodnych w użytkowaniu produktów, a także pochodzą od sprawdzonych producentów. Zaręczamy również zarówno efektywne a także szybkie przeprowadzanie dostaw poszczególnych produktów zamawianych w naszym sklepie.

Zapraszamy do zaznajomienia się ze detalami!

Kontakt:
Fotele do biura firmy Kulik System
ul. Mała Góra 71
30-864 KRAKÓW
zdrowolandia@aplimedica.pl
http://www.zdrowolandia.pl/produkt/fotel-biurowy-profilaktyczno-rehabilitacyjny-elegance-kulik- system
tel. 691 250 776, 666 226 306, 666 226 360
faks: 12 350 44 94

Wyświetleń: 37
Ta strona korzysta z plików cookies. Parametry ich działania możesz ustawić w swojej przeglądarce. Więcej na ten temat możesz zobaczyć [ tutaj ].
X