Ogłoszenia

75,00 PLN
Kontakt z ogłoszeniodawcą
REKLAMA

NÓŻ SUPER KNIFE LED

Dodane: 2013-05-31 13:31, przez Tomasz
NÓŻ SUPER KNIFE LED
NÓŻ SUPER KNIFE LED - Zdjęcie 1 NÓŻ SUPER KNIFE LED - Zdjęcie 2 NÓŻ SUPER KNIFE LED - Zdjęcie 3 NÓŻ SUPER KNIFE LED - Zdjęcie 4 NÓŻ SUPER KNIFE LED - Zdjęcie 5
Telefon: 604 347 393
Lokalizacja: Tarnów
Kategoria: Akcesoria sportowe

Treść ogłoszenia

Witam, mam do sprzedania super ostry nóż sprężynowy w całości wykonany z bardzo dobrej jakościowo stali nierdzewnej 440 i plastikowymi komponentami znanej i solidnej firmy USA SuperKnife.

Noże USA SuperKnife od wielu lat są wyznacznikiem niezrównanej jakości i przystępnej ceny, nóż fabrycznie nowy, ze stali odpornej na pęknięcia i wyszczerbienia, posiada w rękojeści składaną latarkę LED z bardzo jasną diodą zasilaną bateryjkami, ponadto nóż posiada blokadę otwarcia ostrza, która chroni przed przypadkowym otwarciem noża np. w kieszeni. Wyzwalanie i składanie ostrza odbywa się poprzez naciśnięcie przycisku z boku noża, nożyk spokojnie zmieści się w kieszeni, bardzo przydatny na różnego rodzaju wyprawach jak i w pracach domowych.

Opis:
Długość ostrza 9cm,
Długość noża 20cm,
Długość po złożeniu 11,5cm,
Samo-wysuwające się ostrze z ostrym szpicem,
Wyżłobione ostrze do przecinania np. żyłki, otwierania kapsli,
Latarka LED z bateryjkami,
Oczko montażowe,
Ostrze otwierane jedną ręką,
Suwak blokujący otwarcie ostrza,
Rękojeść jest ergonomicznie wyprofilowana,
Nóż dobrze wyważony, wygodnie leży w dłoni,
Futerał na rzepę z chwytem mocującym do pasa.

Nóż godny komandosa, idealny do celów wojskowych, sportów ekstremalnych, turystyki, nóż jest nowy nieużywany a komuś się przyda, można go odebrać osobiście lub mogę przywieść do Tarnowa, możliwość wysyłki, stan taki jak na fotkach, cena do negocjacji.

Wyświetleń: 232
Ta strona korzysta z plików cookies. Parametry ich działania możesz ustawić w swojej przeglądarce. Więcej na ten temat możesz zobaczyć [ tutaj ].
X