Ogłoszenia

Zapytaj o cenę PLN
Kontakt z ogłoszeniodawcą
REKLAMA

Nuna do adopcji- czy ktos mnie pokocha ?

Dodane: 2013-02-14 19:56, przez Nina
Nuna do adopcji- czy ktos mnie pokocha ?
Telefon: 600746009
Lokalizacja: Opole
Kategoria: Zaginione i znalezione

Treść ogłoszenia

Nuna jest wyjątkowym psem. Jej umaszczenie jest „liskowate”, a piękne dwukolorowe oczka robią z niej nietuzinkowego psa. Jest mieszańcem o wilczej naturze.
Sunia uwielbia bawić się i szaleć. Gdy opuszcza boks widać, jak bardzo spragniona jest normalnego, psiego życia u boku kochającego człowieka. Ma mnóstwo niespożytkowanej energii. Na pierwszy rzut oka Nuna jest mieszańcem, jednak jej niebieskie oczko i temperament zdradzają ducha północny! to typowy husky: goni koty i ptaki a także uwielbia ruch! Będzie idealnym kompanem na długie wędrówki, rower czy bieganie. Mieszka w boksie z psem, z którym rewelacyjnie się dogaduje. Jest bardzo karna. Najlepiej czułaby się w domu z ogrodem, gdzie miałaby swój własny wybieg.
Nuna jest psem bardzo przyjaznym, oddanym ale tez bardzo wrażliwym i delikatnym, wymaga spokojnego traktowania a odda przyszłemu właścicielowi całe swoje serce.
Może właśnie Ty dasz dom tej wspaniałej suni ?
Nuna czeka juz 1,5 roku w schronisku...
woj.opolskie
Stowarzyszenie Sos Husky
kontakt 600746009 lub 696222884

Wyświetleń: 226
Ta strona korzysta z plików cookies. Parametry ich działania możesz ustawić w swojej przeglądarce. Więcej na ten temat możesz zobaczyć [ tutaj ].
X