Ogłoszenia

1,00 PLN
Kontakt z ogłoszeniodawcą
REKLAMA

OLPLAN- plandeki, namioty, reklama drukowana i malowana.

Dodane: 2017-07-14 14:21, przez Jacek Mierzejewski
OLPLAN- plandeki, namioty, reklama drukowana i malowana.
OLPLAN- plandeki, namioty, reklama drukowana i malowana. - Zdjęcie 1 OLPLAN- plandeki, namioty, reklama drukowana i malowana. - Zdjęcie 2 OLPLAN- plandeki, namioty, reklama drukowana i malowana. - Zdjęcie 3 OLPLAN- plandeki, namioty, reklama drukowana i malowana. - Zdjęcie 4 OLPLAN- plandeki, namioty, reklama drukowana i malowana. - Zdjęcie 5
Telefon: 537000665
Lokalizacja: Olsztyn
Kategoria: Sprzedam

Treść ogłoszenia

OLPLAN- plandeki i namioty, to firma zajmująca się wyrobami z plandek z bardzo wysokiej jakości materiałów używanych przy produkcji naczep typu TIR. Wykonujemy plandeki na samochody, płachty okryciowe, banery reklamowe drukowane i malowane oraz namioty, tarasy i zadaszenia, wszystko wedle Państwa życzeń i pomysłów. Szeroka gama kolorów, wymiary oraz wzory na życzenie klienta. Oferujemy najlepszą jakość usług i towarów w konkurencyjnej cenie.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66, par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Wyświetleń: 148
Ta strona korzysta z plików cookies. Parametry ich działania możesz ustawić w swojej przeglądarce. Więcej na ten temat możesz zobaczyć [ tutaj ].
X