Ogłoszenia

Zapytaj o cenę PLN
Kontakt z ogłoszeniodawcą
REKLAMA

Piękna OHARA pilnie szuka nowego domu!

Dodane: 2013-03-03 19:49, przez Barbara
Piękna OHARA pilnie szuka nowego domu!
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kategoria: Zwierzęta

Treść ogłoszenia

Ohara ma już dziesięć lat i musi szukać nowego domu… Smutne, że po tylu latach spędzonych ze swoimi ukochanymi właścicielami zawisła nad nią groźba bezdomności, ale czasem spotykają nas w życiu sytuacje, na które nikt nie ma wpływu.

Ohara to grzeczna i spokojna sunia, nie wykazuje agresji w stosunku do dzieci. Z innymi psami również dogaduje się bez problemów, nie znamy jedynie jej stosunku do kotów, ponieważ nie miała z nimi kontaktu. Pozostawiona w domu nawet sześć godzin, niczego nie niszczy. Ohara ukończyła podstawowy kurs posłuszeństwa.

Szukamy dla tej pięknej suni kochającego i odpowiedzialnego domu. Ohara nie jest już najmłodsza, ale ma w sobie niesamowite pokłady miłości, które pragnie ofiarować swoim nowym właścicielom w zamian za ciepły i spokojny kącik w domu i sercu swojego przyszłego opiekuna. Czy ten dom i serce się dla niej znajdzie?

Kontakt w sprawie adopcji – Katarzyna 668 839 453

Adopcję patronuje Stowarzyszenie Beagle w Potrzebie

Wyświetleń: 209
Ta strona korzysta z plików cookies. Parametry ich działania możesz ustawić w swojej przeglądarce. Więcej na ten temat możesz zobaczyć [ tutaj ].
X