Ogłoszenia

31,00 PLN
Kontakt z ogłoszeniodawcą
REKLAMA

Pilnik szklany kryształowy do paznokci z Swarovski crystals

Dodane: 2017-07-06 21:51, przez
Pilnik szklany kryształowy do paznokci z Swarovski crystals
Pilnik szklany kryształowy do paznokci z Swarovski crystals  - Zdjęcie 1 Pilnik szklany kryształowy do paznokci z Swarovski crystals  - Zdjęcie 2 Pilnik szklany kryształowy do paznokci z Swarovski crystals  - Zdjęcie 3
Telefon: 166750207
Lokalizacja: Przemyśl
Kategoria: Kosmetyki i perfumy

Treść ogłoszenia

Zafunduj swoim paznokciom profesjonalną pielęgnację w zaciszu własnego domu. Kup kryształowy czeski pilnik od Elenpipe®, a na pewno nie pożałujesz, a twoje paznokcie będą ci wdzięczne.
Pilniki, które wykorzystujemy w kolekcji Elenpipe® with Swarovski® crystals są wysokiej jakości pilnikami kryształowymi. Pilnik kryształowy powstaje ze szkła, ale ze względu na specjalną obróbkę po przez dodanie ołowiu, szkło staje się kryształem, które oprócz udoskonalenia połysku i przejrzystości, staje się bardziej gęste, a co za tym idzie bardziej odporne na uszkodzenia. Powierzchnia do polerowania paznokci w takim pilniku ma wyjątkową strukturę, miejscami miękką i twardą, która nie niszczy paznokci. Pilniki kryształowe w odróżnieniu od innych pilników dbają o płytkę paznokcia, nie rozdwajają jej i można nimi piłować w obydwu kierunkach.
Przedstawiamy Państwu wyjątkową kolekcję akcesoriów kosmetycznych zdobionych ręcznie oryginalnymi kryształami Swarovskiego (Swarovski® crystals) m.in. pilniki kryształowe do paznokci EL-5080-5088 z wzorem serca.
Zapraszamy detalistów i hurtowników do sklepu internetowego elenpipe-sw.com. Oferujemy ceny hurtowe, rabaty oraz cenniki, zdjęcia itp. Służymy pomocą, konsultacją oraz szczegółowymi informacjami.

Wyświetleń: 28
Ta strona korzysta z plików cookies. Parametry ich działania możesz ustawić w swojej przeglądarce. Więcej na ten temat możesz zobaczyć [ tutaj ].
X