Ogłoszenia

Zapytaj o cenę PLN
Kontakt z ogłoszeniodawcą
REKLAMA

PORADNIA DIETETYCZNA CDS BIAŁYSTOK ODCHUDZANIE ROZSĄDNE CENY

Dodane: 2016-10-21 14:32, przez Poradnia CDS
PORADNIA DIETETYCZNA CDS BIAŁYSTOK ODCHUDZANIE ROZSĄDNE CENY
Telefon: 792930144
Lokalizacja: Białystok
Kategoria: Medycyna

Treść ogłoszenia

Skuteczne metody odchudzania opracowane przez dietetyków Centrum Dietetyki Stosowanej są powodem, dla którego CDS jest najchętniej wybieraną przez Pacjentów poradnią dietetyczną w Białymstoku. Dieta odchudzająca opracowywana jest przez dietetyków z uwzględnieniem trybu życia Pacjenta, preferowanych produktów oraz aktywności Pacjenta. Przygotowana dieta odchudzająca uwzględnia potrzeby całej rodziny, bez konieczności przygotowywania oddzielnych posiłków dla reszty domowników.
W Centrum Dietetyki Stosowanej oprócz odchudzania Pacjent ma możliwość skorzystania z pakietów, które pomogą w leczeniu wielu schorzeń: cukrzycy, nadciśnienia tętniczego, chorób tarczycy, wysokiego stężenia cholesterolu. Dietetycy Centrum Dietetyki Stosowanej aktywnie uczestniczą w procesie odchudzania Pacjentów. W trakcie wizyty wykonują analizę składu ciała, opracowują jadłospis, motywują Pacjentów do dalszych starań. W zależności od trybu życia oraz oczekiwań jesteśmy w stanie przygotować dietę dla sportowców, dietę dla uczniów, kobiet po ciąży, dietę dla osób starszych. Wiedza oraz doświadczenie specjalistów z zakresu żywienia ułatwi proces rekonwalescencji, pomoże odbudować odporność organizmu, oczyści organizm z toksyn oraz wesprze codzienną aktywność.
Dla Pacjentów, którzy z różnych przyczyn nie mogą pojawić się w poradni proponujemy dietę online, w której wszelkie zalecenia oraz zasady diety Pacjent otrzymuje przez Internet bez wychodzenia z domu. Szczegółowa oferta poradni Centrum Dietetyki Stosowanej dostępna jest na www.cds-dieta.pl oraz bezpośrednio u naszych dietetyków pod numerem 792 930 144

Wyświetleń: 72
Ta strona korzysta z plików cookies. Parametry ich działania możesz ustawić w swojej przeglądarce. Więcej na ten temat możesz zobaczyć [ tutaj ].
X