Ogłoszenia

Zapytaj o cenę PLN
Kontakt z ogłoszeniodawcą
REKLAMA

PORADNIA DIETETYCZNA CDS BIAŁYSTOK PORADY KONSULTACJE ONLINE

Dodane: 2016-12-12 10:34, przez Poradnia CDS
PORADNIA DIETETYCZNA CDS BIAŁYSTOK PORADY KONSULTACJE ONLINE
Telefon: 792930144
Lokalizacja: Białystok
Kategoria: Zdrowie i uroda

Treść ogłoszenia

Zadowolenie Pacjentów poradni dietetycznej Centrum Dietetyki Stosowanej zawdzięczamy starannie opracowanej ofercie usług z zakresu zdrowego żywienia. Dietetycy Centrum Dietetyki Stosowanej posiadają najwyższe kwalifikacje z zakresu doradztwa żywieniowego. Usługi oferowane przez poradnię CDS pozwalają na osiągnięcie zadowalających efektów odchudzania oraz zapewniają profilaktykę wielu chorób, w tym w szczególności chorób serca, chorób układu trawiennego, chorób trzustki, tarczycy.
Usługi oferowane przez dietetyków z CDS gwarantują satysfakcję Pacjentów poprzez zaangażowanie lekarzy w proces odchudzania Pacjentów, przystępną formę konsultacji ( konsultacje przez Internet, konsultacje z dojazdem do Klienta), używany w poradni sprzęt medyczny oraz lokal przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. W ofercie poradni Centrum Dietetyki Stosowanej przygotowaliśmy usługi dedykowane dla różnych grup Pacjentów: sportowców, matek, młodzieży oraz osób starszych. Każdy z Pacjentów poradni dietetycznej CDS może liczyć na wsparcie oraz pomoc w skutecznym zrzuceniu zbędnych kilogramów. Wszystkie opracowywane w CDS diety przygotowywane są w oparciu o najnowsze osiągnięcia nauki w dziedzinie zdrowego żywienia.
Dietetycy Centrum Dietetyki Stosowanej chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania telefonicznie pod numerem 792 930 144. Z usług poradni możecie Państwo skorzystać bez wychodzenia z domu zamawiając wybrane przez was pakiety na stronie internetowej www.cds-dieta.pl . Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia do każdego zamówionego pakietu w atrakcyjnych cenach dołączamy prezent niespodziankę.

Wyświetleń: 57
Ta strona korzysta z plików cookies. Parametry ich działania możesz ustawić w swojej przeglądarce. Więcej na ten temat możesz zobaczyć [ tutaj ].
X