Ogłoszenia

Zapytaj o cenę PLN
Kontakt z ogłoszeniodawcą
REKLAMA

POZWOLENIE NA GOSPODAROWANIE ODPADAMI WNIOSEK O POZWOLENIE

Dodane: 2015-12-04 13:13, przez Doradcy EkoExpert
POZWOLENIE NA GOSPODAROWANIE ODPADAMI WNIOSEK O POZWOLENIE
Telefon: 857444460
Lokalizacja: Białystok
Kategoria: Pozostałe usługi

Treść ogłoszenia

Firma EkoExpert Doradztwo Ekologiczne i Gospodarcze Sp. z o.o. świadcząca usługi w zakresie zarządzania ochroną środowiska w firmie realizuje usługi m.in. w zakresie gospodarowania odpadami. W zakresie gospodarowania odpadami firma opracowuje wnioski dotyczące: uzyskiwania, aktualizacji pozwoleń na zbieranie i przetwarzanie odpadów.
Nowelizacja Ustawy o Odpadach nakłada na firmy konieczność uzyskania nowych decyzji na prowadzenie działalności w zakresie zbierania i przetwarzania odpadów. Firma EkoExpert przygotowuje wnioski o wydanie:
- zezwolenia na zbieranie odpadów,
- zezwolenia na przetwarzanie odpadów.
Firmy, które nie uzyskają nowych pozwoleń w nieprzekraczalnym terminie do 22 stycznia 2016 r., na podstawie nowych przepisów nie będą mogły kontynuować prowadzenia działalności. Działalność na podstawie dotychczasowych zezwoleń będzie traktowana jako działalność bez wymaganego zezwolenia. Kontynuowanie działalności bez zezwolenia zagrożona jest wysokimi karami pieniężnymi.
Więcej informacji o realizowanych przez naszą firmę usługach w zakresie przygotowywania wniosków oraz naszej ofercie obsługi firm w zakresie gospodarowania odpadami znajduje się na stronie www.ekoexpert.com.pl. Szczegółowych informacji udzielają także nasi eksperci pod numerem tel. 85 744 44 60 oraz e-mail: ekoexpert@ekoexpert.com.pl


Wyświetleń: 92
Ta strona korzysta z plików cookies. Parametry ich działania możesz ustawić w swojej przeglądarce. Więcej na ten temat możesz zobaczyć [ tutaj ].
X