Ogłoszenia

1,00 PLN
Kontakt z ogłoszeniodawcą
REKLAMA

Ranking ośrodków terapii – dodaj ośrodek bezpłatnie

Dodane: 2017-10-16 15:06, przez Ośrodki Terapii
Ranking ośrodków terapii – dodaj ośrodek bezpłatnie
Telefon: 587279180
Lokalizacja: Gdańsk
Kategoria: Pozostałe usługi

Treść ogłoszenia

Ranking ośrodków Terapii to największa baza ośrodków leczenia uzależnień w Polsce. Ranking został stworzony z myślą o osobach potrzebujących pomocy w walce z nałogami. Nasz ranking jako jedyny w kraju posiada tylko zweryfikowane opinie pacjentów, dzięki czemu możecie być Państwo pewni, że wybrany ośrodek spełni wasze oczekiwania.
Niezależnie od tego, czy szukacie Państwo profesjonalnej opinie w walce z alkoholizmem, narkomanią czy też ośrodka dla młodzieży, jesteście we właściwym miejscu.
Dla właścicieli ośrodków terapii proponujemy całkowicie bezpłatne dodanie Państwa ośrodka do naszej bazy. Nie wymaga to od Państwa żadnych czynności, ponieważ to nasz wykwalifikowany zespół pracowników zajmie się wszystkim od stworzenia unikatowego opisu Państwa ośrodka, poprzez zamieszczenie zdjęć prezentujących obiekt a kończąc na dodaniu pełnych danych teleadresowych. Dodamy raz jeszcze, dodanie ośrodka do naszego rankingu jest całkowicie bezpłatne i nie wiąże się z ponoszeniem żadnych kosztów.

Wyświetleń: 26
Ta strona korzysta z plików cookies. Parametry ich działania możesz ustawić w swojej przeglądarce. Więcej na ten temat możesz zobaczyć [ tutaj ].
X