Ogłoszenia

Zapytaj o cenę PLN
Kontakt z ogłoszeniodawcą
REKLAMA

Tani wynajem samochodów na lotnisku ExtraRent Gdańsk

Dodane: 2017-06-12 12:16, przez
Tani wynajem samochodów na lotnisku ExtraRent Gdańsk
Lokalizacja: Gdańsk
Kategoria: Pozostałe usługi

Treść ogłoszenia

Funkcjonujemy na rynku przeprowadzania dla naszych kontrahentów także firmowych a także indywidualnych wprawnych i kompleksowych usług dotyczących wynajmowania samochodów.
Na terenie Gdańska oferujemy dostęp do powiększonej floty pojazdów na domiar tego osobowych a zarówno dostawczych i busów. Umożliwia nam to zagwarantować różnorodne odmiany oraz modele samochodów, co pozwala na zagwarantowanie samochodów, jakie gwarantują zarówno komfort a także bezpieczeństwo jeżdżenia poprzez zapewnienie dopasowania oprzyrządowania samochodów do oczekiwań.
Nasza jednostka gwarantuje wynajem samochodów gdańsk lotnisko również w ramach krótkich terminów jak też w długich terminach. Wszystkie nasze usługi przeprowadzane są poza tym efektywnie oraz terminowo na dowolnym etapie współpracy. Równocześnie nasza jednostka zapewnia stałe nadzorowanie stanu technicznego samochodów przez ekspertów za naszej firmy, co umożliwia proponować samochody, które są przygotowane do podróżowania.
Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą w ramach naszej strony firmowej!

Kontakt:
Atrakcyjny i tani wynajem samochodów na lotnisku ExtraRent Gdańsk
ul. Leśna Góra 1, 80-281 Gdańsk
tel. 500 241 222
e-mail: wypozyczalnia@extrarent.pl
http://extrarent.pl/lotnisko-gdansk-wypozyczalnia-samochodow/

Wyświetleń: 27
Ta strona korzysta z plików cookies. Parametry ich działania możesz ustawić w swojej przeglądarce. Więcej na ten temat możesz zobaczyć [ tutaj ].
X