Ogłoszenia

150,00 PLN
Kontakt z ogłoszeniodawcą
REKLAMA

TERMOSTAT 4in1 LCD Czujnik uniwersalny

Dodane: 2017-11-14 11:30, przez
TERMOSTAT 4in1 LCD Czujnik uniwersalny
Lokalizacja: Katowice
Kategoria: AGD

Treść ogłoszenia

Witam.

Do sprzedania mam w formie "Licytacja".

"TERMOSTAT 4in1 - Czujnik uniwersalny temperatury i wilgotnosci z wyswietlaczem LCD oraz wskaznikiem mocy sygnału radiowego systemu automatyki Z-Wave (SmartHome) firmy Everspring Typ: ST814"

W/w czujnik 4in1 systemu automatyki inteligentny dom, dokonuje pomiaru temperatury i wilgotności powietrza w pomieszczeniu w którym został zainstalowany. Posiada wyświetlacz LCD do lokalnego odczytu mierzonych wartości oraz cztery przyciski pozwalające na przełączanie wskazań między minimalną, maksymalną oraz bieżącą wartością. Za pomocą sieci Z-Wave czujnik przesyła informacje do kontrolera Z-Wave np. firmy FIBARO lub kontrolera inteligentny dom firmy PERAVERDE (jak oferta z naszego Orange.pl). Dane te mogą zostać dalej użyte przez kontroler do realizacji zdefiniowanych zadań sterowania np.: grzejnikami CO w domu z odpowiednia glowica zaworu / np.: wystartowaniem zalaczania wentylacji itd... Istnieje możliwość zdefiniowania wartości przy przekroczeniu których czujnik sam wysteruje inne skojarzone urządzenie Z-Wave (np. gdy temperatura spadnie poniżej zadanej, wtedy zostanie uruchomiony grzejnik elektryczny podłączony do sieci poprzez moduł typu ON-OFF).

Przedmiot nie był i nie jest używany! Jednak ze wzgleu na to ze nie mam orginalnego pudełka (dziecko zniszczyło), traktuje ten przedmiot jako używany. Na zyczenie przysle foto, po włozeniu bateri do zasilania.

Specyfikacja Techniczna:

Zasilanie: 3 baterie 1.5V typu AAA,
Zasięg: do 30 m wewnątrz pomieszczeń
Częstotliwość syg. radiowego 868.42 MHz
Czas pracy na bateriach: zależny od sposobu konfiguracji, standard ok. 1 rok.
Zakres temperatury pracy: od -10 do 50 degC
Zakres wilgotności: od 20% do 90%
Jednostki pomiaru temp.: Celsius/Fahrenheit
Kod produktu:EVS_ST814-1
Producent:Everspring Industry CO.,LTD

Wyświetleń: 18
Ta strona korzysta z plików cookies. Parametry ich działania możesz ustawić w swojej przeglądarce. Więcej na ten temat możesz zobaczyć [ tutaj ].
X