Ogłoszenia

Zapytaj o cenę PLN
Kontakt z ogłoszeniodawcą
REKLAMA

Testerki i testerzy wierności - praca

Dodane: 2017-11-13 16:12, przez
Testerki i testerzy wierności - praca
Lokalizacja: Łódź
Kategoria: Praca inne

Treść ogłoszenia

Zapraszamy do stałej współpracy kobiety i mężczyzn bez względu na wiek, którzy potrafią wcielić się w role Testerów Wierności. Nasz zespół do którego zapraszamy jest kreatywny gdzie wspólnie w trakcie spotkań pokonujemy nawet najtrudniejsze wyzwania aby nasi klienci w trakcie realizacji potwierdzili lub rozwiali swoje obawy dotyczące wierności najbliższych. Nasi pracownicy tylko prowokują słownie, gestem i mimiką osoby testowane sprawdzając czy ich psychika jest skłonna do zdrady. Przenigdy Testerzy nie dokonują zbliżeń fizycznych a w trakcie prowokacji nie są sami ,czuwa nad nimi w ich otoczeniu zespół wykonawczy. Proponujemy atrakcyjne zarobki od 80zł,- za godzinę pracy. Przy stałej współpracy zapewniamy zatrudnienie na umowę o pracę.
Szczegóły dotyczące warunków do podjęcia pracy jak i spotkania kwalifikującego:
-wiek minimum 20
-schludny ,przyciągający wygląd, nienaganna dykcja oraz kultura osobista
-komunikatywność i kreatywność w rozmowie
- normalna budowa ciała i wygląd przeciętnej osoby nie odbiegający od osób otaczających tzw. tłumu (nie jesteś z wyglądu lalką Barbie ani macho)
-jesteś osobą niekaraną
-preferowane osoby posiadające prawo jazdy
Do potwierdzenia chęci nawiązania pracy jak i weryfikacji w celu spotkania prosimy o nadesłanie aktualnego zdjęcia, krótkiego opisu siebie jak i tym czym aktualnie się zajmujecie, preferowany czas pracy jak i dni. Odpowiadamy po weryfikacji na każdy mail przekazując dalsze wskazania pracy jak i rekrutacyjnego spotkania. Jeśli mieszkacie w dalszej odległości od Poznania i z wielu przyczyn nie możecie się z nami spotkać całość weryfikacji jesteśmy wstanie przeprowadzić mailowo jak i telefonicznie wychodząc Państwu naprzeciw.
O terminie spotkania kwalifikacyjnego powiadomimy Państwa po przedstawieniu wymaganych dokumentów.
Kontakt zgłoszeniowy mail: testerzywiernoscirekrutacja@gmail.com
Strona Firmy www.testerzy-wiernosci.pl

Wyświetleń: 12
Ta strona korzysta z plików cookies. Parametry ich działania możesz ustawić w swojej przeglądarce. Więcej na ten temat możesz zobaczyć [ tutaj ].
X