Ogłoszenia

Zapytaj o cenę PLN
Kontakt z ogłoszeniodawcą
REKLAMA

Testerzy wierności

Dodane: 2017-05-27 20:32, przez pracownik biura
Testerzy wierności
Testerzy wierności - Zdjęcie 1 Testerzy wierności - Zdjęcie 2 Testerzy wierności - Zdjęcie 3 Testerzy wierności - Zdjęcie 4 Testerzy wierności - Zdjęcie 5
Telefon: 783069083
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kategoria: Pozostałe usługi

Treść ogłoszenia

Testerki i Testerzy Wierności są popularną metodą sprawdzenia uczciwości w związku i upodobań naszej drugiej połowy. Testowanie wierności staje się w Polsce coraz popularniejsze. Sposób na prawdę o partnerze – partnerce przed wejściem w związek małżeński, lub w trakcie jego trwania powoduje iż nasze domysły o partnerce lub partnerze możemy sprawdzić .Testerzy wierności to znak naszych czasów. Nie jesteśmy już łatwowierni, nie ufamy, nie wierzymy na słowo, wszystko chcemy sprawdzić. W związkach coraz częściej brakuje zaufania. Wolimy wcześniej sprawdzić, czy partner będzie spełniać lub spełnia nasze oczekiwania. Zaufanie zastępuje chłodna kalkulacja.
Do naszej dyspozycji pozostają modelki, modele oraz psychologowie, z którymi konsultowane są konkretne zlecenia, aby dobrać odpowiedni scenariusz zlecenia i odkryć prawdę. Testerzy i Testerki wierności to osoby, dzięki której może sprawdzić, czy nie mamy czasem ochoty na "skok w bok". Najczęściej dokonujemy tego przed ślubem, ale i w trakcie małżeństwa. Usługa ma na celu zweryfikowanie predyspozycji Partnerki/Partnera do ZDRADY.
Podejrzewasz zdradę? Chcesz upewnić się, czy partner jest ci wierny? Chcesz rozwodu, a nie masz dowodu? To znaczy że szukasz „TESTERÓW WIERNOŚCI” .
Nie czekaj!!! Dzwoń!!! 783-069-083
Zapraszamy do również do kontaktu mailowego
testerzywiernosci.biuro@gmail.com
Pracownicy biura w trakcie rozmowy określą cenę oraz czas na realizację zlecenia.

Wyświetleń: 58
Ta strona korzysta z plików cookies. Parametry ich działania możesz ustawić w swojej przeglądarce. Więcej na ten temat możesz zobaczyć [ tutaj ].
X