Ogłoszenia

Zapytaj o cenę PLN
Kontakt z ogłoszeniodawcą
REKLAMA

Trzykolorowa grzeczna koteczka marzy o swoim własnym domu!

Dodane: 2018-01-21 21:50, przez
Trzykolorowa grzeczna koteczka marzy o swoim własnym domu!
Trzykolorowa grzeczna koteczka marzy o swoim własnym domu! - Zdjęcie 1 Trzykolorowa grzeczna koteczka marzy o swoim własnym domu! - Zdjęcie 2 Trzykolorowa grzeczna koteczka marzy o swoim własnym domu! - Zdjęcie 3 Trzykolorowa grzeczna koteczka marzy o swoim własnym domu! - Zdjęcie 4 Trzykolorowa grzeczna koteczka marzy o swoim własnym domu! - Zdjęcie 5
Telefon: 608348950
Lokalizacja: Warszawa
Kategoria: Zwierzęta

Treść ogłoszenia

Marcelka to trzykolorowa grzeczna i spokojna kicia. Jest wysterylizowana, zaszczepiona, odrobaczona, posiada własną książeczkę zdrowia. Ma zrobione testy na choroby wirusowe FeLV/FIV, oba ujemne. Od początku pięknie korzysta z kuwety. Jest bardzo spokojna, to taki zupełnie niekłopotliwy kot. Ma ok. 2-3 lata.

Domowa, oswojona koteczka z jakichś nieznanych przyczyn mieszkała na ulicy. Bytowała w tragicznych warunkach, bez możliwości schronienia, żywiła się byle czym, spała nie wiadomo gdzie. Kotka została zabrana z tego miejsca, gdyż groziło jej tam niebezpieczeństwo.
To ewidentnie domowa koteczka, od początku wiedziała co to kuweta, co to łóżko, znała domowe obyczaje. Lubi głaskanie i kontakt z człowiekiem, sama wchodzi na kolana i uwielbia się przytulać. Jest bardzo łagodna w stosunku do innych kotów, ale potrafi też pięknie bawić się sama różnymi kocimi zabawkami. Bardzo ceni sobie dom i ciepło, namarzła się już w swoim krótkim życiu, uwielbia wylegiwać się na kaloryferze. Nadaje się raczej do spokojnego domu, szuka domu najchętniej z kocim towarzystwem. Mile widziany dom z jakimś łagodnym kotem, może być nawet jakiś starszy kotek, bo Marcelka jest bardzo spokojna.

Kicia przebywa teraz w domu tymczasowym, gdzie czeka na szansę lepszego życia w swoim własnym domu. Życia w cieple, gdzie będzie bezpieczna, gdzie ktoś będzie o nią dbał, gdzie nigdy nie zabraknie jej miłości i opieki ukochanego człowieka.

Kotka szuka domu niewychodzącego, z zabezpieczonymi oknami i balkonem. Domu w którym będzie traktowana jak członek rodziny i który nigdy jej już nie porzuci. Bo ona już wie co to bezdomność.

Marcelka przebywa w Rzeszowie, ale pomożemy w transporcie do innego miasta. Przy adopcji obowiązuje wizyta przedadopcyjna oraz podpisanie umowy adopcyjnej.

Wyświetleń: 8
Ta strona korzysta z plików cookies. Parametry ich działania możesz ustawić w swojej przeglądarce. Więcej na ten temat możesz zobaczyć [ tutaj ].
X