Ogłoszenia

500,00 PLN
Kontakt z ogłoszeniodawcą
REKLAMA

Wybielanie zębów metodą duo

Dodane: 2017-02-11 20:09, przez
Wybielanie zębów metodą duo
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kategoria: Medycyna

Treść ogłoszenia

Wiele osób marzy o pięknym, białym uśmiechu. Środków i sposobów jest wiele. Trzeba jednak uważać, by w sposób nieświadomy nie zrobić krzywdy sobie i swoim zębom.
Niektórzy tak bardzo chcą mieć biały uśmiech, że sięgają po różne specyfiki na przykład po sodę i cytrynę, następnie tym myją zęby. W ten sposób nieświadomie niszczą sobie szkliwo!

Na rynku są dostępne pasty, które według reklam i zapewnień producentów mają zagwarantować olśniewający uśmiech w krótkim czasie. Niestety, jeśli chcemy uzyskać naprawdę dobry rezultat trzeba pójść do gabinetu.

W naszym gabinecie oferujemy wybielanie zębów metodą duo. Jest to wybielanie na miejscu w gabinecie + nakładki do domu.
Koszt wybielania wynosi 500 zł. Szczegóły na naszej stronie http://blaskusmiechu.pl/

To najlepsza i najskuteczniejsza metoda, najmniej ingerująca w budowę zębów. Dlaczego?
Dlatego, że zabieg jest szybki – samo wybielanie, a właściwie aktywowanie środka do wybielania specjalną lampą trwa około godziny. Proces chemiczny wybielania zostaje uruchomiony w gabinecie pod nadzorem specjalisty, a pacjent zabiera do domu specjalne nakładki.

Zabieg można powtarzać maksymalnie 3 razy. Przed wybielaniem należy sprawdzić szczelność wypełnień, jeśli jest potrzeba oczyścić zęby z osadów.

Każdy pacjent decydując się na zabieg wybielania zębów oczekuje rewelacyjnego, szybkiego i bardzo trwałego efektu, najlepiej na stałe.
Niestety, tak nie jest i jeszcze póki co długo nie będzie.
Po pierwsze – jaki będzie efekt wybielania zębów tego nikt nie wie i nie obiecujemy pacjentowi super bieli, bo może poczuć się rozczarowany.

Pamiętajmy, że nie wszystkie odcienie szkliwa zębów dadzą nam idealny efekt.
Najlepiej wybielają się zęby genetycznie żółte lub żółtawe.
Gorzej jest z odcieniem sinym lub szarym-szklanym. Zęby mogą nabrać przeziernościi i wydawać się bardziej sine.

Jeśli planujemy wybielanie to tylko u profesjonalisty!

Wyświetleń: 105
Ta strona korzysta z plików cookies. Parametry ich działania możesz ustawić w swojej przeglądarce. Więcej na ten temat możesz zobaczyć [ tutaj ].
X