Ogłoszenia

179,00 PLN
Kontakt z ogłoszeniodawcą
REKLAMA

Wyjątkowa Pamiątka I Komunii Świętej dla chłopca

Dodane: 2015-04-22 13:24, przez Kamil
Wyjątkowa Pamiątka I Komunii Świętej dla chłopca
Wyjątkowa Pamiątka I Komunii Świętej dla chłopca - Zdjęcie 1 Wyjątkowa Pamiątka I Komunii Świętej dla chłopca - Zdjęcie 2 Wyjątkowa Pamiątka I Komunii Świętej dla chłopca - Zdjęcie 3
Telefon: 531 447 551
Lokalizacja: Białystok
Kategoria: Wyposażenie

Treść ogłoszenia

Sakralny kielich i hostia to piękne symbole Pierwszej Komunii Świętej. Kryształ 3D z tym motywem uwiecznionym w jego wnętrzu stanowić będzie wyjątkową pamiątkę, tego jakże ważnego w życiu małego katolika dnia.

Poniżej trójwymiarowego grawerunku możesz umieścić własny tekst życzeń. W ten sposób statuetka stanie się nie tylko wyjątkowym, lecz również bardzo osobistym prezentem, który będzie przypominać obdarowanemu nim dziecku zarówno o dniu jego Pierwszej Komunii Świętej, jak również o osobach, które towarzyszyły mu tego dnia.

Podaruj prezent nie tylko ładny, lecz również wspaniałą pamiątkę, która będzie przypominać małemu komuniście o dniu, gdy przyjął Jezusa Chrystusa do swojego serca!

Jak zamówić ten wspaniały Kryształ 3D z motywem hostii i kielicha sakralnego?


Statuetka dostępna jest w naszym sklepie w cenie 179 zł: https://www.krysztaly3d.pl/prezent/pamiatka_pierwszej_komunii_z_osobista_dedykacja_ozdobna_statuetka


Odwiedzając powyższy link przejdziesz bezpośrednio do strony, gdzie będziesz mógł zamówić zaprezentowany tutaj kryształ 3D. Inne nasze statuetki z motywami komunijnymi możesz obejrzeć tutaj:
https://www.krysztaly3d.pl/prezenty/wszystkie/komunia


Zazwyczaj na wykonanie kryształu 3D potrzebujemy 2 lub 3 dni. Jeśli jednak potrzebujesz jej szybciej skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta. Statuetkę możesz odebrać osobiście lub wyślemy ją do Ciebie pocztą bądź kurierem. Czas dostarczenia przesyłki dla dostawy kurierem wynosi 1 dzień roboczy, dla przesyłki pocztowej wynosi 3 dni robocze.

Wyświetleń: 279
Ta strona korzysta z plików cookies. Parametry ich działania możesz ustawić w swojej przeglądarce. Więcej na ten temat możesz zobaczyć [ tutaj ].
X