Ogłoszenia

156,00 PLN
Kontakt z ogłoszeniodawcą
REKLAMA

Wyjątkowy kryształ »Jacht 3D« jako niezapomniana pamiątka!

Dodane: 2015-06-23 19:34, przez Kamil
Wyjątkowy kryształ »Jacht 3D« jako niezapomniana pamiątka!
Wyjątkowy kryształ »Jacht 3D« jako niezapomniana pamiątka! - Zdjęcie 1 Wyjątkowy kryształ »Jacht 3D« jako niezapomniana pamiątka! - Zdjęcie 2 Wyjątkowy kryształ »Jacht 3D« jako niezapomniana pamiątka! - Zdjęcie 3
Telefon: 531 447 551
Lokalizacja: Białystok
Kategoria: Wyposażenie

Treść ogłoszenia

Mało kto wie co przeżywa marynarz będący długie tygodnie na morzu. Także jego rodzina odczuwa tęsknotę i obawy podczas kolejnego rejsu. W tej sytuacji warto podarować mu prezent, który będzie wyrażał uczucia i co dzień będzie mu przypominał, że na lądzie na niego ktoś czeka.

Piękny kryształ »Jacht 3D« z wygrawerowaną osobistą dedykacją to upominek, który na morzu zawsze będzie przypominał o tych, którzy go kochają. Jednocześnie jest to wyjątkowy prezent dla mężczyzny kochającego morze i wyzwania, jakie wiążą się z tym zawodem!

Jak zamówić ten wyjątkowy prezent dla marynarza?

Kryształ 3D z motywem jachtu dostępny jest w naszym sklepie internetowym w cenie 156 zł:
https://www.krysztaly3d.pl/prezent/jacht_3d_prezent_dla_marynarza

Odwiedzając powyższy link przejdziesz bezpośrednio do strony, gdzie możesz zamówić zaprezentowany tutaj kryształ 3D.

Zazwyczaj na wykonanie statuetki potrzebujemy 3 lub 4 dni. Jeśli jednak potrzebujesz jej szybciej skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta. Statuetkę możesz odebrać osobiście lub wyślemy ją do Ciebie pocztą bądź kurierem. Czas dostarczenia przesyłki dla dostawy kurierem wynosi 1 dzień roboczy, dla przesyłki pocztowej wynosi 3 dni robocze.

Kontakt:
www: www.krysztaly3d.pl
telefon: 85 734 13 24, 531 447 551
e-mail: bok@krysztaly3d.pl


Wyświetleń: 248
Ta strona korzysta z plików cookies. Parametry ich działania możesz ustawić w swojej przeglądarce. Więcej na ten temat możesz zobaczyć [ tutaj ].
X