Ogłoszenia

Zapytaj o cenę PLN
Kontakt z ogłoszeniodawcą
REKLAMA

Wypożyczalnia samochodów Gdańsk Tanio Smok

Dodane: 2016-02-25 12:24, przez
Wypożyczalnia samochodów Gdańsk Tanio Smok
Lokalizacja: Gdańsk
Kategoria: Pozostałe usługi

Treść ogłoszenia

Potrzebujesz sprawnego transportu? Ma być szybko i tanio? Skorzystaj z wypożyczalni samochodów SMOK!
Twoja auto zawiodło? Nie masz czasu żeby skorzystać z komunikacji miejskiej? Taksówki są za drogie? Idealnym rozwiązaniem dla Ciebie jest wypożyczalnia samochodów!

Nasza firma oferuje wynajem aut różnej klasy. Wszystkie posiadają pełne ubezpieczenie- OC, AC, NW. Wyposażone są w radio, ABS, poduszki powietrzne, wspomaganie kierownicy i klimatyzację. W przypadku awarii zapewniamy samochód zastępczy.
Wypożyczalnia Samochodów SMOK działa na terenie Trójmiasta.

Na życzenie klienta dostarczamy samochód pod wskazany adres i odbieramy go w wyznaczonym miejscu. Nie musisz odwozić go do bazy dzięki czemu oszczędzisz swój cenny czas. Wszystkim zajmą się nasi pracownicy.
Nasze auta dostarczamy też całodobowo na lotnisko w Rębiechowie. Jeśli masz zamiar poruszać się po Trójmieście i okolicach, wystarczy wybrać i wypożyczyć samochód bezpośrednio z portu lotniczego. Jest to bardzo wygodna opcja podróżowania, dzięki której unikniesz wysokich kosztów opłat za taksówki.

Bez względu na to czy spieszysz się to pracy, na randkę, czy spędzasz w Trójmieście urlop i masz zamiar zwiedzić najciekawsze miejsca- nasza wypożyczalnia samochodów jest do Twojej dyspozycji! Zapewniamy elastyczne warunki współpracy. Oferujemy nowoczesne i sprawne modele aut w bardzo atrakcyjnych cenach.
Z nami oszczędzisz czas i pieniądze, w zamian zyskując spokój i komfort w podróży.

Rezerwacje możliwe drogą mailową bądź telefonicznie.
Zapraszamy do kontaktu:
Siedziba główna
Al. Niepodległości 705/707
81-853 Sopot
Tel.: 606 060 299, 58 550 73 04
E-mail: msmok@poczta.onet.pl
www.autosmok.pl

Wyświetleń: 80
Ta strona korzysta z plików cookies. Parametry ich działania możesz ustawić w swojej przeglądarce. Więcej na ten temat możesz zobaczyć [ tutaj ].
X