Ogłoszenia

Zapytaj o cenę PLN
Kontakt z ogłoszeniodawcą
REKLAMA

ZEZWOLENIA NA GOSPODAROWANIE ODPADAMI WNIOSKI DLA FIRM

Dodane: 2015-10-28 13:04, przez Doradcy EkoExpert
ZEZWOLENIA NA GOSPODAROWANIE ODPADAMI WNIOSKI DLA FIRM
ZEZWOLENIA NA GOSPODAROWANIE ODPADAMI WNIOSKI DLA FIRM - Zdjęcie 1 ZEZWOLENIA NA GOSPODAROWANIE ODPADAMI WNIOSKI DLA FIRM - Zdjęcie 2
Telefon: 857444460
Lokalizacja: Białystok
Kategoria: Księgowość i podatki

Treść ogłoszenia

Firma EkoExpert Doradztwo Ekologiczne i Gospodarcze Sp. z o.o. realizuje profesjonalnie i kompleksowo usługi w zakresie eko-doradztwa dla firm m.in. poprzez: uzyskiwanie, aktualizację pozwoleń zintegrowanych, jak również wszelkich pozwoleń sektorowych.
EkoExpert w oparciu o nowe przepisy dotyczące gospodarowania odpadami opracowuje wnioski o wydanie:
- zezwolenia na zbieranie odpadów,
- zezwolenia na przetwarzanie odpadów.
Oferta firmy EkoExpert skierowana jest do przedsiębiorstw, które posiadają „stare pozwolenia” na zbieranie i przetwarzanie odpadów (uzyskane na podstawie wcześniejszych uwarunkowań prawnych), a w związku z nowelizacją Ustawy o Odpadach, mają obowiązek uzyskania nowych decyzji.
Nieprzekraczalnym termin obowiązku uzyskania nowych pozwoleń: 22 styczeń 2016 r.
WARTO WIEDZIEĆ: Funkcjonowanie firm, które nie uzyskają nowych pozwoleń będzie traktowane jako działalność bez wymaganego zezwolenia, a w związku z tym pojawi się ryzyko w postaci wysokich kar pieniężnych.
Więcej informacji o realizowanych przez naszą firmę usługach oraz naszej ofercie dostępnych jest na www.ekoexpert.com.pl . Szczegółowych informacji udzielają także Eksperci pod numerem tel. 85 744 44 60 oraz e-mail: ekoexpert@ekoexpert.com.pl

Wyświetleń: 112
Ta strona korzysta z plików cookies. Parametry ich działania możesz ustawić w swojej przeglądarce. Więcej na ten temat możesz zobaczyć [ tutaj ].
X