Sezon ogórkowy w kinie dobiega końca, lada moment zacznie się okres gorących premier kinowych. Bardzo często w Internecie możemy teraz trafić na pytania które brzmią: jakie filmy polecacie? Co obejrzeć? Na co warto się wybrać? My przychodzimy do was z odpowiedzią na te pytania i wybraliśmy aż trzy filmy, na które warto będzie wybrać się do kina.

Ant-Man i Osa

Dla fanów Marvela, pozycją obowiązkową do obejrzenia jest najnowszy film z uniwersum, a mianowicie: Ant-Man i Osa. To kontynuacja pierwszego filmu z Ant-Manem i co najważniejsze – jest ona bardzo udana. Należy jednak podkreślić, że film ten zdecydowanie lepiej trafi do fanów uniwersum, aniżeli do osób, które nigdy wcześniej nie miały styczności z filmami MCU. Z kolei jednak te osoby, które wprost uwielbiają kino superbohaterskie, na film Ant-Man i Osa, koniecznie powinny się wybrać. Nie zabraknie w nim dobrego humoru, widowiskowych scen walk, jak również ciekawej intrygi.

Pod ciemnymi gwiazdami

24 sierpnia swoją premierę miał thriller pt. Pod ciemnymi gwiazdami. To nieoczywista opowieść o miłości dwojga ludzi, którzy tak naprawdę w ogóle nie powinni byli się ze sobą związać. Akcja filmu dzieje się na jednej z brytyjskich wysp. Mieszkańcy drżą na myśl o seryjnym mordercy, który zabija młode dziewczyny w najbardziej brutalny z możliwych sposobów. W momencie rozpoczęcia akcji filmu, mowa jest o trzech zabitych dziewczynach i czwartej, która zaginęła. Niestety, policja nadal nie była w stanie ustalić, kto za te morderstwa odpowiada. Główna bohaterka, w tym samym czasie świętuje swoje urodziny. Znużona tym, jak bardzo nieudane jest jej przyjecie urodzinowe, udaje się na imprezę do pobliskiego klubu, gdzie poznaje chłopaka. Znajomość ta byłaby się skończyła tragicznie, gdyby nie tajemniczy nieznajomy, który ratuje ją z opresji. Niestety, ów nieznajomy jest też jednym z głównych podejrzanych o popełnienie zbrodni na wspomnianych wcześniej trzech dziewczynach. Czy miłość dwojga bohaterów przetrwa tak dużą próbę? Czy będą oni w stanie sobie zaufać? „”Pod ciemnymi gwiazdami””, to świetne kino dla każdego, kto ceni sobie dobry thriller.

Mamma mia 2!

Jeśli jednak szukamy w kinie dobrej rozrywki i nie oczekujemy jednocześnie, że będzie to kino ambitne, świetnym filmem będzie dla nas druga część kultowego hitu kinowego z Meryl Streep a mianowicie Mamma Mia 2. To, co z pewnością znajdziemy w tym filmie, to całe mnóstwo, dobrze zaśpiewanych piosenek z repertuaru zespołu Abba, jak również kapitalną obsadę aktorską: Meryl Streep, Colin Firth, Pierce Brosnan to tylko niektórzy z grających w filmie aktorów. Film ten jest jest doskonałą propozycją na wspólny wieczór w kinie z przyjaciółkami, jak również na romantyczny wieczór w kinie tylko we dwoje. Błyskotliwe dialogi, ciekawa, choć nie wymagająca zbytniego skupienia widza fabuła, dobre wykonania piosenek Abby – to wszystko sprawi, że seans filmowy Mamma Mia 2, może się dla was okazać jednym z najlepszych, jeśli chodzi o mijające już wakacje. Dla tych, którzy widzieli część pierwszą – pozycja obowiązkowa!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here