Etui do Oppo A58

0
67

Jesteś posiadaczem Oppo A58 i zastanawiasz się po co Ci jakiś pokrowiec na niego? Przecież ten telefon ma tak ładną obudowę, że szkoda jej czymkolwiek zakrywać… To teraz wyobraź sobie, że wkładasz telefon to torebki, plecaka gdzie są też klucze i inne bardziej lub mniej ostre narzędzia. Wystarczy moment i obudowa ma na sobie ryski. Nieopatrznie kładziesz telefon na brudnym, mokrym blacie czy też nieopatrznie wyślizgnął Ci się on z ręki i nieszczęście gotowe.

Właśnie dlatego powstały dedykowane etui ochronne do Oppo A58. Jak sama nazwa wskazuje mają one za zadanie chronić smartfon. I właśnie będą go zabezpieczać przed przypadkowym zarysowaniem, zabrudzeniem czy też przed drobnymi uszkodzeniami jak na przykład upadek z niewielkiej wysokości.

Jakie etui do Oppo A58 najlepiej wybrać? Przeglądając ofertę zwróć uwagę na funkcjonalność, a dokładnie na to jakie etui będzie dla Ciebie najlepsze pod względem użytkowania czy indywidualnych upodobań. Ogólnie pokrowce można podzielić na dwa rodzaje: nakładki na tył oraz futerały z klapką.

Nakładki na tył to inaczej taki case, który pozwoli Ci na swobodne korzystanie z wyświetlacza. Jeżeli więc jesteś typem osoby, która aktywnie korzysta z telefonu, wysyła mnóstwo wiadomości, przegląda portale i chce mieć szybki dostęp do podglądu wyświetlacza to właśnie takie etui na będzie dla Ciebie idealne. Case na tył ma jeszcze jedną, dla wielu istotną zaletę – mianowicie jest cienki i nie pogrubia za bardzo telefonu. Nie ma tutaj nuty jeżeli chodzi o wykonanie… W ofercie znajdziesz między innymi etui z nadrukiem, matowe oprawki, przeźroczyste nakładki, etui z ringiem czy etui pancerne. Te ostatnie są nieco grubsze.

Futerały z klapką Oppo A58

Futerały z klapką – będzie Ci z nimi po drodze jeżeli przede wszystkim stawiasz na to, by Oppo A58 był zabezpieczony w całości. Kabury zamykane przypadną Ci do gustu jeżeli poszukujesz czegoś w bardziej eleganckim stylu – zwróć uwagę na skórzane etui, czy powleczone eko skórą. Pokrowiec zamykany może także w pewnym stopniu zastąpić portfel – większość posiada kieszonki na karty płatnicze, banknoty czy dokumenty. Etui książeczkowe mogą posłużyć za podstawkę pod telefon. Tutaj także znajdziesz wiele wersji kolorystycznych, futerały ze wzorem i innymi ciekawymi dodatkami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here