etui

W poszukiwaniu świątecznych prezentów chętnie odwiedzamy sklepy odzieżowe, markety z elektroniką czy drogerie z kosmetykami. Jeśli jednak dysponujemy ograniczonym budżetem, ciekawą opcją na osobisty upominek dla bliskiej osoby może być odpowiednio dobrane etui na telefon. Do wyboru mamy eleganckie modele wykonane z dobrej jakości skóry naturalnej, designerskie wersje wykończone egzotycznym drewnem czy kolorowe nakładki ozdobione własnoręcznie zaprojektowanym nadrukiem.

Elegancki nakładki na telefon ze skóry lub drewna

Jeśli na upominek możemy przeznaczyć nieco większą kwotę pieniędzy, ciekawym wyborem może być dopasowane do określonego modelu telefonu, eleganckie etui wykonane z dobrej jakości skóry naturalnej lub zdobione fragmentem drewna o niepowtarzalnej fakturze słojów. W sprzedaży znajdziemy szeroki wybór pokrowców skórzanych i drewnianych. W przypadku tych pierwszych możemy wybierać wśród modeli typu książeczkowego i flip, klasycznych kabur i wsuwek oraz tradycyjnych nakładek. W tej ostatniej wersji mają one charakter typowej osłonki wykończonej naturalną skórą o atrakcyjnej fakturze, która nadaje całości gadżetu niezwykle atrakcyjny charakter. Nakładki z elementami drewna są nieco tańsze od skórzanych, ale ze względu na niepowtarzalny kształt naturalnych słojów drewna, każda z nich jest na swój sposób unikalna.

Oryginalne nakładki sylikonowe z nadrukiem

Gdy dysponujemy nieco mniejszymi funduszami, a chcemy przygotować bardziej osobisty prezent, dobrym wyborem jest zamówienie indywidualnego etui z nadrukiem, z samodzielnie wykonanego zdjęcia lub grafiki wybranej z ogólnodostępnego katalogu. Własnoręczne zaprojektowanie nadruku jest bardzo łatwe. Wystarczy skorzystać z internetowego kreatora udostępnianego przez firmy zajmujące się sprzedażą tego typu gadżetów. Wskazujemy interesujący nas schemat i wybieramy zdjęcia/grafiki, które umieszczamy na powierzchni pokrowca. Tak przygotowany gadżet, zwłaszcza jeśli ozdobimy go fotografiami, które mogą mieć dla obdarowanej nim osoby sentymentalny charakter, będzie doskonałym upominkiem nie tylko na święta, ale i każdą inną okazję. Nadruk można dodatkowo uzupełnić krótkim tekstem.

Dziś niemal każdy ma własnego smartfona i zamówienie dopasowanego do niego oryginalnego kesja to sprawdzony pomysł na trafiony prezent. Możemy wybierać spośród eleganckich wersji nakładek wykonanych z ekskluzywnych materiałów, takich jak naturalna skóra czy drewno. Możemy również zdecydować się na stworzenie bardziej osobistego upominku, zamawiając dość tanią, sylikonową nakładkę, którą ozdobi samodzielnie zaprojektowany nadruk.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here