Powiększanie ust - na czym polega i jak wygląda zabieg

Każda kobieta lubi dobrze wyglądać. Każdy szczegół w wyglądzie jest dla nich istotny, więc wiele z nich nie zważa na ból czy dyskomfort i decyduje się na mniej lub bardziej inwazyjne zabiegi kosmetyczne. Jednym z najpopularniejszych jest powiększanie ust. Na czym polega ten zabieg i jak wygląda jego wykonanie? Ile kosztuje? Czy trzeba się specjalnie do niego przygotowywać?

Na czym polega powiększanie ust?

Powiększanie ust katowice polega na wstrzykiwaniu w wargi kwasu hialuronowego, a następnie rozprowadzeniu go za pomocą masażu ust. To nie tylko wypełnianie ust, ale także konturowanie ust kwasem hialuronowym i ich kształtowanie. Często na ten zabieg decydują się kobiety, które mają drobne usta, wąskie wargi albo niesymetryczne. Odpowiednie wykonanie zabiegu jest bardzo ważne dla jego efektu. Lekarz musi dobrze dopasować kształt ust do twarzy klientki i nie może wstrzyknąć zbyt dużo kwasu. W internecie roi się od zdjęć kobiet, które świadomie przesadziły z powiększaniem ust i łatwo zauważyć, że takie usta wyglądają jak dziób kaczki i nie należy brać z nich przykładu.

Jak wygląda zabieg i czy trzeba się wcześniej do niego przygotować?

Przed zabiegiem nie powinno się palić, pić alkoholu, korzystać z solarium ani zażywać leków przeciwzapalnych. Ponadto przed samym zabiegiem należy zmyć dokładnie cały makijaż z twarzy. Oczywiście zabieg poprzedza konsultacja lekarska, a następnie lekarz podaje znieczulenie miejscowe. Kłucie w tak unerwionym miejscu, jak wargi wiązałoby się z dużym bólem. Znieczulenie jest podobne jak to znane z gabinetu dentysty. Po znieczuleniu lekarz wykonuje kilkanaście wkłuć, za pomocą których wstrzykuje kwas hialuronowy w wargi. Następnie przystępuje do rozmasowania warg, co ma na celu rozprowadzenie kwasu oraz ukształtowanie odpowiednie ust.

Gdzie wykonuje się i ile kosztuje powiększanie ust Katowice?

Wypełnianie ust Katowice wykonywane jest zawsze przez lekarza medycyny estetycznej w specjalistycznym gabinecie. Tacy specjaliści zapewniają najlepsze i najdokładniejsze wykonanie zabiegu i gwarantują idealne powiększenie, dopasowanie ust do twarzy, a także konturowanie ust kwasem hialuronowym. Wypełnianie ust Katowice kosztuje od 900 do ponad 1000 złotych. Nierzadko dodatkowo trzeba zapłacić za konsultację przed zabiegiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here